Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Koło czasu – Amazon oficjalnie zamawia serial

Koło czasu to książkowy cykl fantasy autorstwa Roberta Jordana. Dziś potwierdzono, że Amazon stworzy wersję serialową.

Koło czasu to książkowy cykl fantasy autorstwa Roberta Jordana. Dziś potwierdzono, że Amazon stworzy wersję serialową.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  amazon 

Koło czasu to książkowa seria fantasy autorstwa Roberta Jordana - po jego śmierci, cykl został dokończony przez Brandona Sandersona. Jest to rozpisana na kilkanaście grubych tomów epicka historia walki z siłami zła - fabuła skupia się na młodzieży, która zostaje wplątana w wydarzenia o globalnym znaczeniu. Bohaterowie muszą wypełnić role, jakie zostają im narzucone przez przeznaczenie.

Próby zaadaptowania książek do formatu serialowego podejmowano już kilka lat temu, jednak jak dotąd nie pojawiły się żadne szczegóły na ten temat. Dziś jednak oficjalnie potwierdzono, że nowy serial zostanie zrealizowany dla platformy Amazon, a jego showrunnerem będzie Rafe Judkins. Koproducentem natomiast jest studio Sony Pictures TV. Epizody serialu będą trwały godzinę.

Na tę chwilę nie wiadomo, z ilu odcinków będzie składał się sezon produkcji ani kiedy możemy spodziewać się premiery. Poinformujemy o szczegółach.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV