Koniec legendarnego Łapy?
Łapa zostaje aresztowany. Czyżby to było sensacyjne zwycięstwo policjantów z czerniakowskiego komisariatu? Czy raczej kolejny błąd? Odpowiedź już 25 września w czwartym odcinku “Układu warszawskiego”. Zobacz zdjęcia z odcinka.
Łapa zostaje aresztowany. Czyżby to było sensacyjne zwycięstwo policjantów z czerniakowskiego komisariatu? Czy raczej kolejny błąd? Odpowiedź już 25 września w czwartym odcinku “Układu warszawskiego”. Zobacz zdjęcia z odcinka.

Podkomisarz Oporny i komisarz Szarek jadą do willi znanego warszawskiego jubilera (Paweł Adamski), gdzie w nocy doszło do brutalnego napadu. Z dochodzenia wynika, że bandyta bił łomem mężczyznę dotąd aż ten stracił przytomność. Ukradł mu dwie brylantowe bransolety i zbiegł z miejsca zdarzenia, pozostawiając po sobie zakrwawiony łom z odciskami palców... Ich analiza jednoznacznie wskazuje sprawcę napadu - to Łapa!
Marek ma jednak co do tego wątpliwości. Taki złodziej jak Rylski nie popełnia tak prostych błędów! Podejrzewa, że ktoś wrabia Łapę... Czy Marek odkryje prawdę? A może to koniec legendarnego Łapy?
[image-browser playlist="607867" suggest=""]
[image-browser playlist="607868" suggest=""]
[image-browser playlist="607869" suggest=""]
[image-browser playlist="607870" suggest=""]
[image-browser playlist="607871" suggest=""]
[image-browser playlist="607872" suggest=""]
[image-browser playlist="607873" suggest=""]
[image-browser playlist="607874" suggest=""]
[image-browser playlist="607875" suggest=""]
[image-browser playlist="607876" suggest=""]
[image-browser playlist="607877" suggest=""]
[image-browser playlist="607878" suggest=""]
Źródło: Materiały prasowe TVN



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1981, kończy 44 lat
ur. 1968, kończy 57 lat
ur. 1954, kończy 71 lat

