Menu

Aktualności

Koniec Pitbulla? Aktor rezygnuje. Poznajcie kulisy odejścia reżysera!

Patryk Vega zdradza zaskakujące kulisy porzucenia serii Pitbull. Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński stoją za nim murem.

Kilka dni temu informowaliśmy, że kolejny Pitbull powstanie bez udziału reżysera i twórcy całej serii, Patryka Vegi. Wówczas informacja wypłynęła na Facebooku Dody, która oznajmiła, że zagra w nowym filmie. Pojawiło się także oświadczenie producenta, który zdradził, że nie dogadali się z Vegą.

Czytaj także: Patryk Vega odchodzi z Pitbulla – oświadczenia producentów

Teraz Vega wyjaśnia, że nie zgodził się na kolejnego Pitbulla, bo próbowano mu narzucić pomysł obsadowy niezgodny z jego poczuciem poziomu artystycznego. Nie wiadomo, jakich aktorów mu narzucano.

Tworzy się duży problem dla producentów, bo Piotr Stramowski, znany z Pitbulla jako policjant „Majami” wyjawił na swoim fanpage’u, że jest solidarny z Vegą a to może oznaczać brak jego postaci w wersji reżyserowanej przez kogoś innego. Innymi słowy zasugerował, że nie zagra w nowym Pitbullu, skoro nie będzie go reżyserować Patryk Vega. Swoje poparcie dla reżysera wyraża też Tomasz Oświeciński na swoim Facebooku.

Vega zapowiada cztery filmy swojego autorstwa, pierwszy z nich pojawi się we wrześniu tego roku. Producenci serii Pitbull nie komentują tych informacji.

Źródło: Facebook / zdjęcie główne: Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze