Patryk Vega

Patryk Vega
 • Data urodzenia:

  2 stycznia 1977 (42)
 • Miejsce urodzenia:

  Warszawa, Polska
 • Narodowość:

  Polak
 • Zawód:

  Reżyser, scenarzysta
 • Stan cywilny:

  Żonaty - z Katarzyna Słomińska (od 26.06.2010 roku)
 • Bio:

  Patryk Vega studiował socjologię w Collegium Civitas w Warszawie. Jako reżyser debiutował w 2005 roku filmem pt.: Pitbull, na którego podstawie powstał serial telewizyjny. W 2005 roku otrzymał nominację do Złotego Lwa za obraz pt.: Pitbull, a w 2015 roku był nominowany do Orła za serial pt.: Służby specjalne.

W obsadzie (1)

Produkcje (4)

Twórczość (1)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV