Koniec serialu Rodzinka.pl. TVP kasuje tytuł

Rodzinka.pl, jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych, został skasowany przez TVP. Informację ogłosiła Małgorzata Kożuchowska.

Rodzinka.pl, jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych, został skasowany przez TVP. Informację ogłosiła Małgorzata Kożuchowska.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  rodzinka.pl 

Rodzinka.pl skasowana. Małgorzata Kożuchowska ogłosiła decyzję TVP na swoim Instagramie. Czytamy, że TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu. 

W obszernym poście aktorka dziękuje wszystkich fanom za dziesięć lat wspólnej przygody. Za to, że byli i oglądali serial, nad którym pracowała. 

Nie są znane przyczyny decyzji TVP odnośnie serialu Rodzinka.pl

Tak aktorka dziękuję fanom w poście:

- Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów.

Przypomnijmy, że w obsadzie seriali byli również Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, a pojawiali się także Agata Kulesza, Jacek Braciak czy Julia Wieniawa.

Małgorzata Kożuchowska mówi, że Rodzinka.pl to też była rodzinka z planu zdjęciowego:

- Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

Źródło: Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej / zdjęcie główne: TVP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV