Koniec Transparent. 5. sezon będzie ostatnim

Po tym, jak Jeffrey Tambor został wyrzucony z serialu Transparent formalności stało się zadość. Potwierdzono, że 5. sezon będzie końcem serialu.

Po tym, jak Jeffrey Tambor został wyrzucony z serialu Transparent formalności stało się zadość. Potwierdzono, że 5. sezon będzie końcem serialu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Informację o zakończeniu Transparent wyjawiła twórczyni serialu, Jill Soloway. 5. sezon ma zakończyć opowiadaną historię.

Przypomnijmy, że Jeffrey Tambor, czyli aktor grający główną postać w serialu został zwolniony po zakończeniu 4. sezonu. Wszystko z uwagi na oskarżenia o molestowanie seksualne, do którego miało dochodzić na planie. Decyzja została podjęta przez wewnętrzne śledztwo producentów serialu.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV