Konsolowe Irony Curtain: From Matryoshka with Love z datą premiery. Jest nowy zwiastun

Już wiemy, kiedy dokładnie na konsolach zagramy w nową polską i cenioną produkcję. Irony Curtain: From Matryoshka with Love od Artifex Mundi ma konkretną datę premiery.

Już wiemy, kiedy dokładnie na konsolach zagramy w nową polską i cenioną produkcję. Irony Curtain: From Matryoshka with Love od Artifex Mundi ma konkretną datę premiery.

Polskie studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach poinformowało dziś, że świetnie oceniana przygodowa gra Irony Curtain: From Matryoshka with Love w przyszłym tygodniu ukaże się w wydaniu konsolowym. Najwcześniej, bo już 25 czerwca zagrają posiadacze konsol PlayStation 4. Później, konkretnie 27 czerwca gra zostanie wydana na Nintendo Switch, a dzień później trafi ona również na Xboksa One.

Zapowiedzi konsolowej premiery gry towarzyszy nowy zwiastun tej zabawnej i wciągającej produkcji, która w serwisie Metacritic może pochwalić się średnią w wysokości 84/100 na podstawie 9 tekstów branżowych. Podobnie wysoką notę gra ma na Opencritic.com, lecz tam liczba recenzji jest niższa. Zapewne po konsolowej premierze, recenzji gry pojawi się więcej.

Irony Curtain: From Matryoshka with Love to satyryczna gra przygodowa, która opowiada o zachodnim dziennikarzu, po raz pierwszy odwiedzającym komunistyczny reżim. Ręcznie malowanej oprawie graficznej towarzyszyć będzie mnóstwo humoru, wielowarstwowa fabuła oraz intrygujące zagadki.

 Naszym celem było stworzenie klasycznej przygodówki Point’n’Click, która spodobałaby się długoletnim fanom tego gatunku, ale i przyciągnęła szersze grono odbiorców za sprawą absurdalnego poczucia humoru, fajnej, komiksowej grafiki i niebanalnej tematyki, która w dzisiejszych czasach ponownie nabiera aktualności – mówi Piotr Sułek, Lead Designer gry.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV