Przeczytaj w weekend

Koszmary Stephena Kinga w HBO GO. Oto polska data premiery serialu Castle Rock

Wiemy, kiedy w naszym kraju zadebiutuje nowy serial wyprodukowany przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa, oparty na motywach z powieści mistrza grozy.

Wiemy, kiedy w naszym kraju zadebiutuje nowy serial wyprodukowany przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa, oparty na motywach z powieści mistrza grozy.

Castle Rock to psychologiczny horror osadzony w multuversum Stephena Kinga, czyli w fikcyjnym świecie zobaczymy wykorzystanie elementów znanych ze wszystkich historii mistrza grozy. Właśnie ogłoszono polską datę premiery produkcji. Serial zadebiutuje na HBO GO już 2 sierpnia. Tego dnia do serwisu dodane zostaną cztery pierwsze odcinki produkcji, kolejne pojawiać się będą co czwartek.

W obsadzie są m.in.  André Holland, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Bill Skarsgård, Jane Levy i Scott Glenn. Twórcami serialu są Sam Shaw i Dustin Thomason.

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Patrick Harbron/Hulu

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV