Serial ze świata Stephena Kinga. Nowe zdjęcia z Castle Rock

Castle Rock to nadchodzący serial rozgrywający się w świecie z powieści Stephena Kinga. Zobaczcie nowe zdjęcia z produkcji.

Castle Rock to nadchodzący serial rozgrywający się w świecie z powieści Stephena Kinga. Zobaczcie nowe zdjęcia z produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Castle Rock 

Castle Rock to nowy serial na podstawie prozy Stephen King. Mroczna i psychologiczna produkcja będzie czerpać z całej twórczości autora i zaprezentuje postaci i wydarzenia, które miały miejsce w jego najbardziej znanych dziełach, spinając je w jedną całość. Głównym bohaterem jest Henry Deaver, który mieszkał w tytułowym miasteczku, a następnie został oskarżony o spowodowanie incydentu i w konsekwencji śmierć swojego ojca. Ta trauma uczyniła z niego świetnego prawnika, który wstawia się za skazańcami kierowanymi do celi śmierci.

Premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, w związku z czym w sieci co jakiś czas pojawiają się nowe materiały promocyjne. Dziś są to zdjęcia udostępnione przez magazyn Entertainment Weekly. Zobaczcie galerię:

W obsadzie są m.in.  André Holland, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Bill Skarsgård, Jane Levy i Scott Glenn. Twórcami serialu są Sam Shaw i Dustin Thomason. W ekipie producentów jest m.in. J.J. Abrams.

Premiera 25 lipca na platformie Hulu.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: EW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV