Królestwo: Szczepan Twardoch powróci z nową powieścią

Królestwo - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Szczepana Twardocha, której bohaterami będą znane już czytelnikom postacie. Zobaczcie okładkę.

Królestwo - taki tytuł będzie nosiła nowa powieść Szczepana Twardocha, której bohaterami będą znane już czytelnikom postacie. Zobaczcie okładkę.

Królestwo zostało zapowiedziane przez Wydawnictwo Literackie na 31 października. Nowa powieść Szczepan Twardoch będzie działa się w tych samych realiach co Król (lata 30. ubiegłego wieku), a na kartach książki pojawią się ci sami bohaterowie. Autor zapowiada jednakże, że na czytelników czekają zaskoczenia.

Okładka Królestwa nawiązuje do stylistyki znanej z Króla:

Źródło: Szczepan Twardoch / fot. Jacek Kołodziejski

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV