Królowie Wyldu: fantasy o grupie bohaterów w sprzedaży

Królowie Wyldu to pierwszy tom nowej, pełnej humoru i epickich pojedynków serii fantasy. Dziś książka Nicholasa Eamesa trafiła do sprzedaży.

Królowie Wyldu to pierwszy tom nowej, pełnej humoru i epickich pojedynków serii fantasy. Dziś książka Nicholasa Eamesa trafiła do sprzedaży.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Królowie Wyldu opowiadają historię grupy najemników... a raczej dawnych bohaterów, którzy po latach raz jeszcze się zbierają, by uratować córkę przyjaciela z miasta oblężonego przez hordę fantastycznych bestii. Nieco już podtatusiali i z bagażem życiowych doświadczeń, wyruszają na pełną niesamowitych przygód wyprawę, która przebiega m.in. przez mroczny i niebezpieczny las Wyld.

Królowie Wyldu to debiutancka powieść Nicholas Eames, za którą otrzymał nagrodę The David Gemmell Morningstar Award za najlepszy debiut fantasy. Jest to także pierwszy tom serii zatytułowanej Saga.

Królowie Wyldu - okładka
Źródło: Rebis

Chwała nigdy się nie starzeje.
Clay Cooper i członkowie jego grupy niegdyś zasłynęli jako najokrutniejsi najemnicy, najlepsi z najlepszych w tej części Wyldu. Dni ich chwały dawno przeminęły, a oni sami oddalili się od siebie, rozpili się, przytyli i zestarzeli. Pewnego dnia na progu Claya pojawia się jego dawny kompan, Gabriel. Prośba, z którą przybywa, dotyczy misji, jakiej może się podjąć tylko ktoś bardzo odważny bądź bardzo głupi.
Córka Gabriela, Rose, została uwięziona na drugim końcu świata w mieście, które oblega chmara potworów nazywanych hordą z Wyldu. Aby dotrzeć pod mury miasta i pokonać hordę, reaktywowana Saga musi rozprawić się z kanibalami, żądnymi zemsty bogami oraz niedającą im chwili wytchnienia łowczynią głów. Nadchodzi pora, by przywrócić Sagę do życia. 

Królowie Wyldu ukazali się nakładem Domu Wydawniczego Rebis. Książka liczy 528 stron i kosztuje 44,90 zł.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV