Przeczytaj w weekend

Krypton o rodzinie Supermana i Happy! z zamówieniami

Stacja SyFy zamówiła dwa seriale oparte na komiksach. Są to Happy! na podstawie komiksu Granta Morrisona, a także Krypton. Jest pierwsze zdjęcie.

Stacja SyFy zamówiła dwa seriale oparte na komiksach. Są to Happy! na podstawie komiksu Granta Morrisona, a także Krypton. Jest pierwsze zdjęcie.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  syfy 

O pracach nad serialem Krypton słyszało się już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz stacja SyFy podjęła decyzję o jego zamówieniu. Produkcja ma się koncentrować na losach dziadka Supermana, którego ród El jest okryty wstydem i spotyka się z ostracyzmem ze strony rodaków na Kryptonie. Bohater będzie starał się oczyścić dobre imię rodziny, a także powstrzymać chaos ogarniający planetę.

Pokazano także pierwsze zdjęcie oraz promocyjną grafikę:

W rolach głównych wystąpią Cameron Cuffe jako Seg-El i Georgina Campbell jako Lyta Zod. Producentem wykonawczym został David S. Goyer. Napisał on też, razem z Ianem Goldbergiem, scenariusz pilota. Postacie będą wzorowane na bohaterach stworzonych przez Jerry'ego Siegela i Joe Shustera.

happy
Źródło: Image Comics

Drugim zamówionym serialem jest Happy! W roli głównej wystąpi Christopher Meloni (Man of Steel), który wcieli się w Nicka Saxa, byłego policjanta, który zszedł na złą drogę i obecnie jest zdolny do wszystkiego. Podczas jednego ze zleceń wszystko poszło źle: ma gliny i mafię na ogonie, na wolności kręci się morderca przebrany za Świętego Mikołaja, a Nick został ranny. Jego los może odmienić tylko... mały niebieski konik imieniem Happy.

Serial powstaje na podstawie miniserii komiksowej wydanej przez Image Comics. Jej autorami są Grant Morrison i Darick Robertson. Ten pierwszy, razam z Brianem Taylorem, będzie także producentem wykonawczym Happy!

 

Źródło: comingsoon.net / fot. IMDb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV