Repertuar kin Nowość Program TV

Krypton o rodzinie Supermana i Happy! z zamówieniami

Stacja SyFy zamówiła dwa seriale oparte na komiksach. Są to Happy! na podstawie komiksu Granta Morrisona, a także Krypton. Jest pierwsze zdjęcie.

O pracach nad serialem Krypton słyszało się już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz stacja SyFy podjęła decyzję o jego zamówieniu. Produkcja ma się koncentrować na losach dziadka Supermana, którego ród El jest okryty wstydem i spotyka się z ostracyzmem ze strony rodaków na Kryptonie. Bohater będzie starał się oczyścić dobre imię rodziny, a także powstrzymać chaos ogarniający planetę.

Pokazano także pierwsze zdjęcie oraz promocyjną grafikę:

W rolach głównych wystąpią Cameron Cuffe jako Seg-El i Georgina Campbell jako Lyta Zod. Producentem wykonawczym został David S. Goyer. Napisał on też, razem z Ianem Goldbergiem, scenariusz pilota. Postacie będą wzorowane na bohaterach stworzonych przez Jerry’ego Siegela i Joe Shustera.

happy
Źródło: Image Comics

Drugim zamówionym serialem jest Happy! W roli głównej wystąpi Christopher Meloni (Człowiek ze stali), który wcieli się w Nicka Saxa, byłego policjanta, który zszedł na złą drogę i obecnie jest zdolny do wszystkiego. Podczas jednego ze zleceń wszystko poszło źle: ma gliny i mafię na ogonie, na wolności kręci się morderca przebrany za Świętego Mikołaja, a Nick został ranny. Jego los może odmienić tylko… mały niebieski konik imieniem Happy.

Serial powstaje na podstawie miniserii komiksowej wydanej przez Image Comics. Jej autorami są Grant Morrison i Darick Robertson. Ten pierwszy, razam z Brianem Taylorem, będzie także producentem wykonawczym Happy!

 

Źródło: comingsoon.net / fot. IMDb
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.