Księżniczka i fangirl: przeczytaj fragment kontynuacji Geekarelli

Księżniczka i fangirl ukaże się już w najbliższą środę. Przeczytajcie fragment powieści Ashley Poston,

Księżniczka i fangirl ukaże się już w najbliższą środę. Przeczytajcie fragment powieści Ashley Poston,

Księżniczka i fangirl, drugi tom serii Starfield, to nowa na naszym rynku powieść Ashley Poston, autorki znanej przede wszystkim z Geekrarelli. To młodzieżowa opowieść, w której prawdziwa fanka musi uratować karierę swojej idolki.

Poniżej możecie zapoznać się z opisem, zobaczyć okładkę oraz przeczytać fragment Księżniczki i fangirl:

Imogen Lovelace to pozornie zwykła dziewczyna, która podejmie się niemożliwej misji. Ta szalona fangirl zrobi wszystko, by uratować swoją ulubioną postać, księżniczkę Amarę, przed uśmierceniem jej w ukochanej serii filmowej.  Po epickiej Geekerelli przyszedł czas na nową fanowską baśń, w której przyjaciele staną się wrogami, wrogowie sprzymierzeńcami, a w międzyczasie wybuchnie płomienny romans. Tylko jak odnaleźć się w całym tym bałaganie, skoro właśnie wypłynął do sieci scenariusz sequela Starfield? Poznaj porywającą opowieść o Księciu i żebraku w zupełnie nowej odsłonie. Wejdź do świata fandomu i poczuj magnetyzującą siłę wciągającej kosmicznej podróży.  

Książniczka i fangirl - okładkaŹródło: We need YA

Księżniczka i fangirl ukaże się nakładem wydawnictwa We Need YA 18 września. Poniżej fragment powieści w przekładzie Agnieszki Brodzik:

LOS AMARY

Elle Wittimer

[Fragment z bloga Rebelgunner]

W ciągu miesiąca od premiery Starfield zdołał podbić serca i umysły rzeszy fanów z całego świata, osiągając rekordowe wyniki i fundując występującym w nim młodym aktorom, Darienowi Freemanowi i Jessice Stone, status supergwiazd. Krótko po tym, jak ogłoszono, że film trzeci tydzień z rzędu wspiął się na pierwsze miejsce najczęściej oglądanych, studio zdradziło plany na sequel – plany zupełnie zrozumiałe dla każdego, kto docenia wartość pieniądza.

Wieści szybko przyniosły plotki. Kim będzie złoczyńca w drugim filmie? Która szczęściara zdobędzie serce Księcia Federacji Carmindora? Jessica Stone nie wypowiadała się na temat swojego powrotu do roli księżniczki Amary, a ci, którzy widzieli już Starfield, wiedzą, że to niemal niemożliwe.

Obsada filmu będzie miała pierwszą okazję do spotkania się od czasu jego wielkiego sukcesu. Tą okazją będzie dwudziesty piąty ExcelsiCon, na którym zaplanowano panele, wywiady i spotkania z ich udziałem. Reżyser Amon Wilkins ogłosi na konwencie tytuł sequela (a także, być może, tożsamość nowego złoczyńcy!).

 Jednak co kontynuacja Starfield i historii znanej z serialu telewizyjnego będzie oznaczać dla spuścizny Amary?

Jak będzie wyglądało Starfield bez naszej księżniczki?

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: We Need YA / fot. We Need YA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV