Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Kształt wody: premiera filmowej książki del Toro wkrótce

W kinach można już oglądać Kształt wody, a wkrótce w księgarniach pojawi się książkowa wersja tej historii, której współautorem jest Guillermo del Toro.

W kinach można już oglądać Kształt wody, a wkrótce w księgarniach pojawi się książkowa wersja tej historii, której współautorem jest Guillermo del Toro.

Wydawnictwo Zysk i S-ka zapowiedziało na 27 lutego premierę powieści Kształt wody. Jej autorami są filmowiec Guillermo del Toro oraz pisarz Daniel Kraus. Ten duet współpracował już wcześniej przy książce Łowcy Trolli.

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia był Kraus, który w tym samym czasie, kiedy Del Toro pracował nad Kształt wody, tworzył powieść o takim samym tytule. Ostatecznie książka jest dziełem obu twórców.

Oto okładka Kształtu wody oraz opis książki:

Kształt wody - okładka
Źródło: Zysk i S-ka

Tajny rządowy Ośrodek Badań Kosmicznych Occam w Baltimore otrzymuje do analizy niezwykły obiekt: ziemnowodną humanoidalną istotę schwytaną w Amazonii. W laboratorium toczy się gra wywiadów i sprzecznych stanowisk: jedni naukowcy chcą stworzenie uśmiercić i zbadać jego organizm, by odkryć tajemnicę odległych podróży kosmicznych, inni natomiast proponują utrzymywać go przy życiu dla dobra postępu technologicznego. W międzyczasie pomiędzy istotą a opiekującą się nim w tajemnicy jedną z woźnych, niemą kobietą, która porozumiewa się ze stworem za pomocą języka migowego, nawiązuje się dziwna i głęboka więź…

Książka liczy 430 stron w miękkiej oprawie, a jej cena to 36,90 zł.

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV