Tag: guillermo del toro

-
-

Guillermo del Toro wypowiedział się na temat swojej wersji Justice...

Legendarny meksykański reżyser na swoim koncie na Twitterze poruszył kwestię pracy nad widowiskiem o drużynie bohaterów uniwersum DC.

-

Hideo Kojima i Guillermo Del Toro pojawią się na The Game Awards 2017

Pojawienie się na imprezie tego duetu może sugerować, że w trakcie gali zobaczymy nowe materiały z tajemniczego projektu Death Stranding.

Piotr Piskozub
-

James Cameron chciał pobić Weinsteina… Oscarem. I to nie za...

Okazuje się, że prawie 20 lat temu w czasie ceremonii rozdania Oscarów James Cameron chciał pobić Harveya Weinsteina za pomocą swojej statuetki.

-

Guillermo del Toro zapowiada trylogię Tales of Arcadia

Słynny reżyser ogłosił rozszerzenie stworzonego przez siebie serialu animowanego o kolejne produkcje tworzące trylogię fantasy.

-

Pacific Rim: Rebelia – nowe szczegóły produkcji

Twórcy i obsada sequela historii o gigantycznych robotach zdradzili kilka nowych informacji na temat fabuły kontynuacji. Premiera w przyszłym roku.

Michalina Reda
-

Guillermo del Toro chce odpocząć od reżyserowania

Twórca głośnego Kształtu wody przyznaje, że potrzebuje przerwy od reżyserowania kolejnych filmów i do pracy prawdopodobnie powróci za jakiś czas.

Michał Kujawiński
-

Kształt wody – zobacz plakat nowego filmu Guillermo del Toro

W sieci zaprezentowano zupełnie nowy plakat filmu Kształt wody w reżyserii Guillermo del Toro.

Michalina Reda
-

Guillermo del Toro stworzy film o Michaelu Mannie, twórcy Gorączki

W sieci krążą pogłoski o nowym filmie w reżyserii Guillermo del Toro. Twórca Labiryntu Fauna zamierza stworzyć dokument o Michaelu Mannie.

Michalina Reda
1 -

The Shape of Water – zobacz nowy zwiastun dla dorosłych

Nowy film Guillermo del Toro wejdzie na ekrany kin w grudniu. W oczekiwaniu na premierę, obejrzyjcie zwiastun dla dorosłych.

Adam Siennica
24 -

Wenecja 2017: The Shape of Water dostaje Złotego Lwa. Poznaj...

Guillermo del Toro powraca z filmem, który jest niesamowicie doceniany przez krytyków. Jego The Shape of Water dostaje główną nagrodę na festiwalu filmowym w Wenecji.

Michalina Reda
5 -

Guillermo del Toro wciąż chce zrobić animację poklatkową Pinokio

Meksykański reżyser nosi się z pomysłem stworzenia animacji Pinokio już od wielu lat, jednak projekt wciąż napotyka na swojej drodze trudności. Del Toro zdradza, dlaczego.

Michalina Reda
-

Michael Shannon i Sally Hawkins w nowym klipie z The Shape of Water

The Shape of Water w reżyserii Guillermo del Toro to baśniowa opowieść rozgrywająca się w latach 60. Zobaczcie nowy klip.

Michalina Reda
14 -

Zdjęcia do remake’u Fantastycznej podróży ruszą...

Remake filmu Fantastyczna podróż wyreżyseruje Guillermo del Toro. Ze względu na jego obecne zobowiązania, produkcja zostaje nieco odłożona w czasie.

-

The Shape of Water – nowe zdjęcia z filmu Guillermo del Toro

W sieci są dostępne nowe zdjęcia z wyczekiwanego przez fanów meksykańskiego reżysera filmu The Shape of Water. Produkcja będzie walczyć o Złotego Lwa na Międzynarodowym…

-

Oto lista filmów konkursu głównego Festiwalu w Wenecji. Jest...

Poznaliśmy program nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. W konkursie głównym zaprezentowane zostaną m.in. filmy George'a Clooneya i Alexandra Payne'a.

Piotr Piskozub
-

Guillermo del Toro żałuje, że odrzucił propozycję reżyserii...

W jednym z ostatnich wywiadów Guillermo del Toro podzielił się swoimi refleksjami na temat odrzucenia propozycji wyreżyserowania filmu z serii Harry Potter.

Grzegorz Korecki
6 -

Nowy film Guillermo del Toro jeszcze w tym roku. Znamy datę premiery

Fox Searchlight Pictures ujawniło oficjalną datę premiery najnowszego projektu Guillermo del Toro zatytułowanego The Shape of Water.

Adam Siennica
24 -

Guillermo del Toro ma pomysł na swój film w świecie Gwiezdnych Wojen

Informowaliśmy, że Guillermo del Toro spotkał się z Lucasfilmem w sprawie pomysłów na Gwiezdne Wojny. Teraz reżyser zdradził, co chciał zrobić.

Adam Siennica
-

Guillermo del Toro spotkał się z Lucasfilmem w sprawie Gwiezdnych...

Guillermo del Toro to popularny reżyser takich filmów jak Pacific Rim czy Hellboy. Wygląda na to, że są jakieś szansę na to, by zajął się…