Tag: guillermo del toro

-

Netflix i Guillermo del Toro ponownie łączą siły. Stworzą antologię...

Nagrodzony Oscarem reżyser oraz streamingowy gigant kontynuują swoją współpracę. Tym razem jej efektem stanie się serialowa antologia horroru.

Michalina Reda
-

Guillermo del Toro współscenarzystą filmu Scary Stories to...

Scary Stories to Tell in the Dark to nadchodząca adaptacja powieści pod tym samym tytułem. Do ekipy dołącza Guillermo del Toro, który zajmie się scenariuszem.

-
-

Jak bardzo wierny komiksom będzie film Hellboy?

Mike Mignola, twórca komiksowego Hellboya, zabrał głos na temat tego, jak bardzo film Hellboy będzie wierny powieściom graficznym.

-

Przeczytaj fragment powieści Kształt wody

Przeczytajcie fragment powieści Daniela Krausa i Guillermo del Toro łączącej elementy fantastyki i powieści obyczajowej.

-

Premiera powieści Kształt wody Guillermo del Toro i Daniela Krausa

Dziś do księgarń trafiła książka Kształt wody, której autorami są Daniel Kraus i Guillermo del Toro. Równolegle w kinach można oglądać filmową wersję tej historii.

-

Kształt wody: premiera filmowej książki del Toro wkrótce

W kinach można już oglądać Kształt wody, a wkrótce w księgarniach pojawi się książkowa wersja tej historii, której współautorem jest Guillermo del Toro.

-

Czy Kształt wody to plagiat? Del Toro pozwany do sądu

Od wczoraj głośno komentowane są oskarżenie wysuwane w kierunku filmu Kształt wody. Wedle nich ekranowa historia ma być plagiatem.

weekend
-

Guillermo i groźne potwory

Zupełnie szczerze? Zawsze bardziej lubiłem myślenie del Toro o kinie niż jego filmy, tę bezwarunkową miłość do fantasmagorycznych fantazji wywiedzionych z dzieciństwa i konsekwentne stawianie…

-
-

Guillermo Del Toro przewodniczącym jury 75. Festiwalu Filmowego w...

Reżyser filmowy, Guillermo Del Toro, który zdobył zeszłorocznego Złotego Lwa za swój film Kształt Wody, będzie przewodniczącym Jury 75. Festiwalu Filmowego w Wenecji.

-

Guillermo del Toro nagrodzony przez reżyserów

Amerykańska Gildia Reżyserów Filmowych nagrodziła Guillermo del Toro za film Kształt wody.