Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement

 

Kto w obsadzie nowego projektu Sundance Channel?

Sundance Channel kompletuje międzynarodową obsadę do swojego nowego miniserialu.

Nowym projektem Sundance Channel jest miniserial w gatunku thrillera szpiegowskiego The Honourable Woman, który będzie składał się z 8 części. Reżyserią i scenariuszem zajmie się laureat nagrody BAFTA –  Hugo Blick (The Shadow Line). 

W obsadzie znajduje się Stephen Rea (The Shadow Line), który wcieli się w rolę Hugha Hayden-Holye’a, wysokiej rangi szpiega jednostki MI6, który jest na granicy przejścia na zawodową emeryturę. Będzie on próbował dowiedzieć się wszystkiego o tajemnicach rodziny Nessy Stein, w którą wcieli się Maggie Gyllenhaal (The Dark Knight, White House Down). Byłą żonę Hugh, Anjelicę zagra Lindsay Duncan („The Hollow Crown”). Szefem jednostki MI6 będzie Julia Walsh, która ma osobiste powiązania z Hugh. W jej rolę wcieli się Janet McTeer (Damages).

Kolejne nazwiska w obsadzie to: Andrew Buchan (Broadchurch) – zagra Ephra Steina, brata Nessy, który wydaje się być w cieniu swojej siostry w biznesie rodzinnym. Jego ciężarną żonę Rachel zagra Katherine Parkinson (Sherlock). Brytyjska aktorka teatralna i telewizyjna Eve Best (Nurse Jackie) wcieli się w rolę Monici Chatwin, kluczowego agenta MI6 z biura w Waszyngtonie, które rywalizuje z jego odpowiednikiem w Wielkiej Brytanii. Belgijska aktorka Lubna Azabal („Paradise Now”, Body Of Lies) zagra Atikę Halibi, nianię córek Ephra i Rachel oraz bliską przyjaciółkę Nessy. W serialu zagra także znany z Gry o tron Tobias Menzies, który wcieli się w rolę zaufanego, osobistego ochroniarza Nessy, Nathaniela Bloona. 

Obsada The Honourable Woman liczy blisko sto nazwisk i oprócz wyżej wymienionych w w jej skład wchodzą: Genevieve O’Reilly, Igar Naor, Martin Hutson, Nicholas Woodeson, Raad Rawi, Richard Katz, Philip Arditti, John Mackay, Rupert Frazer, Uriel Emil Paul Herzberg, George Georgiou, Julia Montgomery-Brown, Marin McDougall, Aiden Stephenson, Tom Bateman Amira Ghazalla, Hugh Ross i Stephen Boxer.

The Honourable Woman to projekt będący koprodukcją Sundance Channel i BBC Two; miniserial będzie kręcony w Wielkiej Brytanii oraz w Maroku, a premierę zapanowano na 2014 rok.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?