Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kto w obsadzie nowego projektu Sundance Channel?

Sundance Channel kompletuje międzynarodową obsadę do swojego nowego miniserialu.

Nowym projektem Sundance Channel jest miniserial w gatunku thrillera szpiegowskiego The Honourable Woman, który będzie składał się z 8 części. Reżyserią i scenariuszem zajmie się laureat nagrody BAFTA –  Hugo Blick (The Shadow Line). 

W obsadzie znajduje się Stephen Rea (The Shadow Line), który wcieli się w rolę Hugha Hayden-Holye’a, wysokiej rangi szpiega jednostki MI6, który jest na granicy przejścia na zawodową emeryturę. Będzie on próbował dowiedzieć się wszystkiego o tajemnicach rodziny Nessy Stein, w którą wcieli się Maggie Gyllenhaal (The Dark Knight, White House Down). Byłą żonę Hugh, Anjelicę zagra Lindsay Duncan („The Hollow Crown”). Szefem jednostki MI6 będzie Julia Walsh, która ma osobiste powiązania z Hugh. W jej rolę wcieli się Janet McTeer (Damages).

Kolejne nazwiska w obsadzie to: Andrew Buchan (Broadchurch) – zagra Ephra Steina, brata Nessy, który wydaje się być w cieniu swojej siostry w biznesie rodzinnym. Jego ciężarną żonę Rachel zagra Katherine Parkinson (Sherlock). Brytyjska aktorka teatralna i telewizyjna Eve Best (Nurse Jackie) wcieli się w rolę Monici Chatwin, kluczowego agenta MI6 z biura w Waszyngtonie, które rywalizuje z jego odpowiednikiem w Wielkiej Brytanii. Belgijska aktorka Lubna Azabal („Paradise Now”, Body Of Lies) zagra Atikę Halibi, nianię córek Ephra i Rachel oraz bliską przyjaciółkę Nessy. W serialu zagra także znany z Gry o tron Tobias Menzies, który wcieli się w rolę zaufanego, osobistego ochroniarza Nessy, Nathaniela Bloona. 

Obsada The Honourable Woman liczy blisko sto nazwisk i oprócz wyżej wymienionych w w jej skład wchodzą: Genevieve O’Reilly, Igar Naor, Martin Hutson, Nicholas Woodeson, Raad Rawi, Richard Katz, Philip Arditti, John Mackay, Rupert Frazer, Uriel Emil Paul Herzberg, George Georgiou, Julia Montgomery-Brown, Marin McDougall, Aiden Stephenson, Tom Bateman Amira Ghazalla, Hugh Ross i Stephen Boxer.

The Honourable Woman to projekt będący koprodukcją Sundance Channel i BBC Two; miniserial będzie kręcony w Wielkiej Brytanii oraz w Maroku, a premierę zapanowano na 2014 rok.

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.