Kto w obsadzie nowego projektu Sundance Channel?

Sundance Channel kompletuje międzynarodową obsadę do swojego nowego miniserialu.

Sundance Channel kompletuje międzynarodową obsadę do swojego nowego miniserialu.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

Tagi:  casting 

Nowym projektem Sundance Channel jest miniserial w gatunku thrillera szpiegowskiego Uczciwa kobieta, który będzie składał się z 8 części. Reżyserią i scenariuszem zajmie się laureat nagrody BAFTA -  Hugo Blick (Na Granicy Cienia). 

W obsadzie znajduje się Stephen Rea (Na Granicy Cienia), który wcieli się w rolę Hugha Hayden-Holye'a, wysokiej rangi szpiega jednostki MI6, który jest na granicy przejścia na zawodową emeryturę. Będzie on próbował dowiedzieć się wszystkiego o tajemnicach rodziny Nessy Stein, w którą wcieli się Maggie Gyllenhaal (Mroczny Rycerz, Świat w płomieniach). Byłą żonę Hugh, Anjelicę zagra Lindsay Duncan ("The Hollow Crown"). Szefem jednostki MI6 będzie Julia Walsh, która ma osobiste powiązania z Hugh. W jej rolę wcieli się Janet McTeer (Układy).

Kolejne nazwiska w obsadzie to: Andrew Buchan (Broadchurch) - zagra Ephra Steina, brata Nessy, który wydaje się być w cieniu swojej siostry w biznesie rodzinnym. Jego ciężarną żonę Rachel zagra Katherine Parkinson (Sherlock). Brytyjska aktorka teatralna i telewizyjna Eve Best (Siostra Jackie) wcieli się w rolę Monici Chatwin, kluczowego agenta MI6 z biura w Waszyngtonie, które rywalizuje z jego odpowiednikiem w Wielkiej Brytanii. Belgijska aktorka Lubna Azabal ("Paradise Now", W sieci kłamstw) zagra Atikę Halibi, nianię córek Ephra i Rachel oraz bliską przyjaciółkę Nessy. W serialu zagra także znany z Gra o tron Tobias Menzies, który wcieli się w rolę zaufanego, osobistego ochroniarza Nessy, Nathaniela Bloona. 

Obsada Uczciwa kobieta liczy blisko sto nazwisk i oprócz wyżej wymienionych w w jej skład wchodzą: Genevieve O'Reilly, Igar Naor, Martin Hutson, Nicholas Woodeson, Raad Rawi, Richard Katz, Philip Arditti, John Mackay, Rupert Frazer, Uriel Emil Paul Herzberg, George Georgiou, Julia Montgomery-Brown, Marin McDougall, Aiden Stephenson, Tom Bateman Amira Ghazalla, Hugh Ross i Stephen Boxer.

Uczciwa kobieta to projekt będący koprodukcją Sundance Channel i BBC Two; miniserial będzie kręcony w Wielkiej Brytanii oraz w Maroku, a premierę zapanowano na 2014 rok.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV