Przeczytaj w weekend

Kultowe filmy w Kino TV - zobacz daty emisji

W najbliższym czasie na antenie stacji Kino TV pojawi się kilka bardzo znanych filmów, do których widzowie uwielbiają wracać. Przedstawiamy daty ich emisji.

W najbliższym czasie na antenie stacji Kino TV pojawi się kilka bardzo znanych filmów, do których widzowie uwielbiają wracać. Przedstawiamy daty ich emisji.

Co łączy takie filmy jak Robin Hood: Książę złodziei, Czekolada, Bezsenność w Seattle, Gattaca - Szok przyszłości i Ostatni Mohikanin? To, że szybko zyskały przychylność widzów, którzy uwielbiają wracać do historii w nich zaprezentowanych. Stacja Kino TV przygotowała dla kinomaniaków w najbliższym czasie emisje właśnie tych produkcji. Poniżej przedstawiamy dokładne informacje dotyczące daty i godziny emisji każdego z filmów.

Czekolada

Juliette Binoche i Johnny Depp w filmie Lasse Hallstroma z tytułowym przysmakiem w tle. Ciekawa opowieść o uczuciu przybarwionym kilogramami czekolady i aktorską charyzmą gwiazd produkcji.

Emisja: sobota, 18 maja, godz. 21:00

Ostatni Mohikanin

Kultowy film Michaela Manna oparty na słynnej powieści autorstwa Jamesa Fenimore'a Coopera z genialnym Danielem Day-Lewisem w roli głównej. Doskonałe i mocne kino o miłości, która zmusza bohatera do poświęcenia swoich najważniejszych wartości. Każdy kinoman powinien znać ten film.

Emisja: niedziela, 19 maja, godz. 21:00

Gattaca - Szok przyszłości

Piękna opowieść o dążeniu do realizacji własnym marzeń bez względu na przeszkody zamoczona w konwencji science fiction. Aktorski tercet Law, Thurman, Hawke tworzy świetne kreacje, które bardzo dobrze uzupełniają się na ekranie.

Emisja: sobota, 25 maja, godz. 21:00

Robin Hood: Książę złodziei

Kultowa opowieść o legendarny banicie z Sherwood w reżyserii Kevina Reynoldsa z zapadającą w pamięć główną rolą Kevina Costnera, który w filmie musi zmierzyć się ze swoim ikonicznym wrogiem, Szeryfem z Nottingham, w którego brawurowo wcielił się niezapomniany Alan Rickman.

Emisja: sobota, 1 czerwca, godz. 21:00

Bezsenność w Seattle

Zdecydowana ikona gatunku komedii romantycznych z fantastycznymi Tomem Hanksem i Meg Ryan w rolach głównych. Piękna i lekka opowieść o miłości, która poruszy widza.

Emisja: sobota, 8 czerwca, godz. 21:00

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV