Kultowe filmy w Kino TV - zobacz daty emisji

W najbliższym czasie na antenie stacji Kino TV pojawi się kilka bardzo znanych filmów, do których widzowie uwielbiają wracać. Przedstawiamy daty ich emisji.

W najbliższym czasie na antenie stacji Kino TV pojawi się kilka bardzo znanych filmów, do których widzowie uwielbiają wracać. Przedstawiamy daty ich emisji.

Co łączy takie filmy jak Robin Hood: Książę złodziei, Czekolada, Bezsenność w Seattle, Gattaca - Szok przyszłości i Ostatni Mohikanin? To, że szybko zyskały przychylność widzów, którzy uwielbiają wracać do historii w nich zaprezentowanych. Stacja Kino TV przygotowała dla kinomaniaków w najbliższym czasie emisje właśnie tych produkcji. Poniżej przedstawiamy dokładne informacje dotyczące daty i godziny emisji każdego z filmów.

Czekolada

Juliette Binoche i Johnny Depp w filmie Lasse Hallstroma z tytułowym przysmakiem w tle. Ciekawa opowieść o uczuciu przybarwionym kilogramami czekolady i aktorską charyzmą gwiazd produkcji.

Emisja: sobota, 18 maja, godz. 21:00

Ostatni Mohikanin

Kultowy film Michaela Manna oparty na słynnej powieści autorstwa Jamesa Fenimore'a Coopera z genialnym Danielem Day-Lewisem w roli głównej. Doskonałe i mocne kino o miłości, która zmusza bohatera do poświęcenia swoich najważniejszych wartości. Każdy kinoman powinien znać ten film.

Emisja: niedziela, 19 maja, godz. 21:00

Gattaca - Szok przyszłości

Piękna opowieść o dążeniu do realizacji własnym marzeń bez względu na przeszkody zamoczona w konwencji science fiction. Aktorski tercet Law, Thurman, Hawke tworzy świetne kreacje, które bardzo dobrze uzupełniają się na ekranie.

Emisja: sobota, 25 maja, godz. 21:00

Robin Hood: Książę złodziei

Kultowa opowieść o legendarny banicie z Sherwood w reżyserii Kevina Reynoldsa z zapadającą w pamięć główną rolą Kevina Costnera, który w filmie musi zmierzyć się ze swoim ikonicznym wrogiem, Szeryfem z Nottingham, w którego brawurowo wcielił się niezapomniany Alan Rickman.

Emisja: sobota, 1 czerwca, godz. 21:00

Bezsenność w Seattle

Zdecydowana ikona gatunku komedii romantycznych z fantastycznymi Tomem Hanksem i Meg Ryan w rolach głównych. Piękna i lekka opowieść o miłości, która poruszy widza.

Emisja: sobota, 8 czerwca, godz. 21:00

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV