Przeczytaj w weekend

Kultowe The Legend of Zelda: Ocarina of Time z sieciową kooperacją. Wyjątkowy projekt fanów

Jedna z najlepiej ocenianych gier w historii doczekała się trybu kooperacji. Za jego stworzenie odpowiadają moderzy.

Jedna z najlepiej ocenianych gier w historii doczekała się trybu kooperacji. Za jego stworzenie odpowiadają moderzy.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time to jedna z najlepiej ocenianych gier wszech czasów. Produkcja ta może pochwalić się wynikiem 99/100 w serwisie Metacritic i w momencie premiery zachwycał niemal pod każdym względem. Z pozytywnym przyjęciem spotkała się również odświeżona wersja tej gry, która w roku 2011 trafiła na przenośną konsolę Nintendo 3DS.

Teraz w sieci pojawiło się ciekawe wideo, które prezentuje pracę grupy fanów i moderów. Dodali oni do gry możliwość rozgrywki w sieciowej kooperacji. Materiał prezentuje zabawę dwóch graczy jednocześnie, chociaż plany są bardziej ambitne - na przyszłość planowane jest wsparcie dla maksymalnie 15 graczy, a także PvP.

Źródło: youtube.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV