Kultowy RTS powraca. Zapowiedziano Warcraft III: Reforged

Warcraft III: Reforged będzie odświeżoną wersją strategii czasu rzeczywistego z 2002 roku.

Warcraft III: Reforged będzie odświeżoną wersją strategii czasu rzeczywistego z 2002 roku.

W trakcie trwającej właśnie imprezy BlizzCon 2018 potwierdziły się plotki, które pojawiały się w sieci już od jakiegoś czasu. Firma Blizzard oficjalnie zapowiedziała odświeżoną wersję strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reign of Chaos. Produkcja, nazwana Warcraft III: Reforged, zaoferuje nie tylko wyższą rozdzielczość (z możliwością zabawy w 4K), ale też szereg innych zmian - w tym usprawniony interfejs oraz zupełnie nowe modele bohaterów, jednostek i budynków. Powrócą tu nie tylko kampanie dla jednego gracza, ale również rozgrywki wieloosobowe i edytor map - warto tu przypomnieć, że to właśnie w tym narzędziu narodził się mod DOTA, który stał się początkiem zupełnie nowego gatunku.

Dodatkowo ujawniono, że w sprzedaży znajdzie się również specjalna wersja gry z podtytułem Spoils of War. Będzie ona zawierała bonusy do innych gier firmy Blizzard. W trakcie zapowiedzi zaprezentowano jeden z nich - to nietypowy wierzchowiec do gry World of Warcraft w formie... wozu z mięsem znanego z Warcrafta III.

Premierę Warcraft III: Reforged zapowiedziano na rok 2019. Póki co możecie zapoznać się z dwoma zwiastunami - CGI oraz zawierającym fragmenty rozgrywki.

Źródło: youtube.com / fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV