L.A.’s Finest – zwiastun serialu. Spin-off Bad Boys o policjantkach

L.A.'s Finest serial o bohaterce, którą poznaliśmy w filmie Bad Boys 2. Jest zwiastun i data premiery.

L.A.'s Finest serial o bohaterce, którą poznaliśmy w filmie Bad Boys 2. Jest zwiastun i data premiery.

Adam Siennica

Adam Siennica

L.A.’s Finest to pierwszy oryginalny serial amerykańskiego Charter Communications. Ustalono datę premiery w USA na 13 maja 2019 roku.

Bohaterkami są Syd Burnett (Gabrielle Union powraca do roli z Bad Boys 2), która przenosi się z Miami do Los Angeles, gdzie dostaje prace detektywa. Jej partnerką jest Nancy McKenna (Jessica Alba), która jest matką ze skomplikowaną historię. Razem będą walczyć z najgroźniejszymi bandytami w Los Angeles.

W obsadzie są też Zack Gilford, Duane Martin, Ryan McPartlin, Sophie Reynolds i Ernie Hudson.  Brandon Margolis i Brandon Sonnier odpowiadają za scenariusz. Pierwszy sezon ma mieć 13 odcinków. Nie wiadomo, czy będą jakieś większe powiązania fabularne z filmową serią, która niedługo powróci z trzecią częścią. Obecnie trwają prace na planie.

Zobaczcie ogłoszenie daty premiery:

Zobaczcie napakowany akcją zwiastun:

Pilot serialu pierwotnie był tworzony w NBC, ale stacja nie zdecydowała się na zamówienie sezonu. Potem projekt został przejęty. Warto zaznaczyć, że był to najdroższy pilot sezonu. Odcinek zrealizowano za budżet sięgający 12 mln dolarów, które zostały przeznaczone na wybuchową akcję w stylu kinowej serii.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV