Przeczytaj w weekend

Lady Gaga miała odrzucić rolę w Birds of Prey

W sieci pojawiła się plotka, według której Lady Gaga miała odrzucić rolę w opartym na bazie komiksów DC filmie Birds of Prey.

W sieci pojawiła się plotka, według której Lady Gaga miała odrzucić rolę w opartym na bazie komiksów DC filmie Birds of Prey.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W ostatnim czasie w sieci pojawia się wiele rewelacji castingowych na temat filmu Birds of Prey - dotyczą one tego, które aktorki miałyby sportretować na ekranie postacie Black Canary, Huntress i Cassandry Cain. Jak ujawnia teraz jednak Daniel RPK, użytkownik Twittera, który przedstawia wiele doniesień w kwestii produkcji DCEU, włodarze studia Warner Bros. chcieli, by w filmie pojawiła się Lady Gaga.

Według spekulacji trzy miesiące temu wytwórnia miała jej nawet zaproponować rolę Black Canary lub Huntress, jednak piosenkarka i aktorka ją odrzuciła.

Przypomnijmy, że w filmie pojawią się Harley Quinn, Black Canary, Huntress, Cassandra Cain i Renee Montoya.

Źródło: batman-news.com / zdjęcie główne: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV