Legion samobójców 2 - Suicide Squad zawalczy z tajemniczą bestią? Poznaj szczegóły

W sieci pojawił się zapis taśmy z przesłuchań do filmu Legion samobójców 2, który może wyjawiać, z kim w produkcji zmierzy się Suicide Squad.

W sieci pojawił się zapis taśmy z przesłuchań do filmu Legion samobójców 2, który może wyjawiać, z kim w produkcji zmierzy się Suicide Squad.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Do sieci w ostatnim czasie trafia coraz więcej informacji i spekulacji związanych z filmem Legion samobójców 2. Według ostatnich z nich Suicide Squad w ekranowej historii miałby dokooptować do swego składu całą grupę złoczyńców, wśród nich tak nietypowe postacie jak Ratcatcher czy Polka-Dot Man. Wygląda na to, że tytułowa drużyna antybohaterów będzie musiała pokonać także inne zagrożenie - tajemniczego potwora stworzonego przez nazistów. Taki obrót spraw zdają się wyjawiać zapisy taśm castingowych. W jednym z nich postać oznaczona jako "Nieznana" wchodzi w dialog z tajemniczym "Generałem":

Nieznana: Cześć, czy to właśnie to więzienie?

Generał: Naziści przybyli tu po II wojnie światowej szukając schronienia. Zbudowali więzienie po to, by dalej przeprowadzać swoje nietypowe eksperymenty. Tak było do momentu, kiedy rodzina Lloreta przyjęła na nich zlecenie i zabiła wszystkich nazistów.

Nieznana: Wowza!

Generał: Więzienie funkcjonowało jako platforma do dokonywania tych haniebnych eksperymentów, które wymknęły się spod międzynarodowej kontroli prawnej. Wiele lat temu powstała plotka o żyjącej tu bestii. Te pogłoski pozwoliły rodzinie Lloreta utrzymać swoją władzę. Wysyłali politycznych oponentów i ich rodziny do fortecy po to, aby ci już nigdy stamtąd nie wrócili. Ostatnio odkryłem, że to coś więcej niż plotki. Oni zamordowali tysiące ludzi w czasie tych dziwacznych eksperymentów przy pomocy właśnie tej bestii. 

Nieznana: Jasna cholerka! To musi być dla ciebie ulga, że teraz ty masz nad tym kontrolę, co?

Generał: Absolutnie tak. Teraz to nasi wrogowie muszą żyć w strachu. Ktokolwiek, kto ma coś złego do powiedzenia na temat swojego nowego Generała - czy to będą oni, ich rodziny, dzieci, każdy, kogo kochają, może trafić do tego więzienia i zostać pokarmem dla bestii. 

Amerykańskie portale popkulturowe spekulują, że "Nieznana" to w rzeczywistości Harley Quinn, natomiast "Generałem" miałby być znany z komiksów Wade Eiling. Jeszcze trudniej rozszyfrować, o jakiej "bestii" mowa - w tym kontekście przywołuje się choćby King Sharka. 

Legion samobójców 2 wejdzie na ekrany kin 6 sierpnia 2021 roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./DeviantArt/josh45667

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV