Przeczytaj w weekend

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców Duchów Jasona Reitmana

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji, negatywnie o projekcie wypowiedziała się Leslie Jones.

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji, negatywnie o projekcie wypowiedziała się Leslie Jones.

Ghostbusters to znany film z lat 80. ubiegłego wieku, który doczekał się już kontynuacji jak i reboota. Teraz natomiast zapowiedziano, że Jason Reitman stworzy nową część produkcji, która ma być osadzona w tym samym świecie co części z lat 80. W sieci jest już nawet dostępny pierwszy teaser kontynuacji – klip pokazuje między innymi Ecto-1, pojazd oryginalnych członków tytułowej ekipy.

Negatywnie o nowym projekcie Jasona Reitmana wypowiedziała się Leslie Jones, aktorka występująca w filmie Ghostbusters z 2016 roku. W tej produkcji w tytułowy skład wcieliła się czwórka bohaterek, a sama produkcja z wielu powodów nie odniosła finansowego sukcesu. Aktorka dała wyraz swojej frustracji na Twitterze, gdzie określiła nowy projekt jako "obrażający" i porównała go do czegoś, co zrobiłby prezydent USA Donald Trump. Spójrzcie sami:

Jej zarzuty mogą jednak nie być zasadne. Na razie są to nieoficjalne informacje, ale nowy skład ma być mieszany, a zatem zobaczymy w nim dwóch chłopców i dwie dziewczyny. Bohaterowie mają być bowiem nastolatkami. Jeśli to się sprawdzi, powyższe słowa aktorki utracą swój wydźwięk.

Premiera latem 2020 roku.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV