Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder najwidoczniej potwierdził obsadzenie Darkseida

Zack Snyder najprawdopodobniej potwierdził, kto miał zagrać Darkseida w filmie Liga Sprawiedliwości.

Zack Snyder najprawdopodobniej potwierdził, kto miał zagrać Darkseida w filmie Liga Sprawiedliwości.

Kilka dni temu informowaliśmy Was jakoby Ray Porter, znany lektor audiobooków i aktor, miał w oryginalnej wersji filmu Liga Sprawiedliwości sportretować ikonicznego złoczyńcę ze świata DC, Darkseida. Ta wiadomość otworzyła przysłowiową puszkę Pandory w mediach społecznościowych, w których ruch wspierający Zack Snyder każdego dnia obrasta w nowych członków, zasypujących konta twitterowe Warner Bros. wiadomościami i prośbami o wydanie wersji reżyserskiej filmu.

Pojawiły się także nowe głosy od aktorów, których sceny zostały wycięte z wersji kinowej produkcji. Jednym z nich jest Nick McKinless, który - jak sam napisał na Instagramie - trenował cztery miesiące, by wejść w buty boga wojny Aresa. Brał on także udział w sekwencji walki z Darkseidem, która nie znalazła się w ostatecznym wariancie historii.

Natomiast występ Ray Portera najprawdopodobniej potwierdził sam Zack Snyder. Reżysera wciąż obowiązuje umowa o zachowaniu poufności, ale ma on swoje sposoby i na to - na portalu społecznościowym Vero filmowiec zamieścił zdjęcie aktora i okrasił je dodatkowym komentarzem "For Darkseid", co możemy traktować jako oficjalne potwierdzenie udziału Portera w tej roli.

Pod wpływem coraz liczniejszych komentarzy milczące dotychczas studio Warner Bros. postanowiło - przynajmniej częściowo i pośrednio - odnieść się do statusu filmu. Wszyscy kontaktujący się w ostatnich dniach z firmą w tej sprawie usłyszeli mniej więcej to samo: pracownicy studia nie mogą zdradzać szczegółów dotyczących produkcji, aż do momentu oficjalnego ogłoszenia w tej materii.

Źródło: Vero / zdjęcie główne: Warner Bros./Animated Times

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV