Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder najwidoczniej potwierdził obsadzenie Darkseida

Zack Snyder najprawdopodobniej potwierdził, kto miał zagrać Darkseida w filmie Liga Sprawiedliwości.

Zack Snyder najprawdopodobniej potwierdził, kto miał zagrać Darkseida w filmie Liga Sprawiedliwości.

Andrzej Groch
Andrzej Groch

Kilka dni temu informowaliśmy Was jakoby Ray Porter, znany lektor audiobooków i aktor, miał w oryginalnej wersji filmu Liga Sprawiedliwości sportretować ikonicznego złoczyńcę ze świata DC, Darkseida. Ta wiadomość otworzyła przysłowiową puszkę Pandory w mediach społecznościowych, w których ruch wspierający Zacka Snydera każdego dnia obrasta w nowych członków, zasypujących konta twitterowe Warner Bros. wiadomościami i prośbami o wydanie wersji reżyserskiej filmu.

Pojawiły się także nowe głosy od aktorów, których sceny zostały wycięte z wersji kinowej produkcji. Jednym z nich jest Nick McKinless, który - jak sam napisał na Instagramie - trenował cztery miesiące, by wejść w buty boga wojny Aresa. Brał on także udział w sekwencji walki z Darkseidem, która nie znalazła się w ostatecznym wariancie historii.

Natomiast występ Ray Portera najprawdopodobniej potwierdził sam Zack Snyder. Reżysera wciąż obowiązuje umowa o zachowaniu poufności, ale ma on swoje sposoby i na to - na portalu społecznościowym Vero filmowiec zamieścił zdjęcie aktora i okrasił je dodatkowym komentarzem "For Darkseid", co możemy traktować jako oficjalne potwierdzenie udziału Portera w tej roli.

Pod wpływem coraz liczniejszych komentarzy milczące dotychczas studio Warner Bros. postanowiło - przynajmniej częściowo i pośrednio - odnieść się do statusu filmu. Wszyscy kontaktujący się w ostatnich dniach z firmą w tej sprawie usłyszeli mniej więcej to samo: pracownicy studia nie mogą zdradzać szczegółów dotyczących produkcji, aż do momentu oficjalnego ogłoszenia w tej materii.

Źródło: Vero / zdjęcie główne: Warner Bros./Animated Times

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV