Lincoln: Michael Imperioli z Rodziny Soprano w nowym serialu

Gwiazda Rodziny Soprano, Michael Imperioli, ponownie zagra w serialu. Tym razem aktor wystąpi w nowej serii NBC Lincoln. W kogo tym razem wcieli się aktor?

Gwiazda Rodziny Soprano, Michael Imperioli, ponownie zagra w serialu. Tym razem aktor wystąpi w nowej serii NBC Lincoln. W kogo tym razem wcieli się aktor?

Tagi:  casting 

Lincoln to nowy serial, który powstanie na podstawie bestsellerowej serii książek autorstwa Jeffery’ego Deavera zatytułowanej The Bone Collector. Opowiada o legendarnym kryminologu, który zostaje ranny podczas polowania na niebezpiecznego seryjnego mordercę znanego jako Kolekcjoner kości. Kiedy demoniczny zabójca po raz kolejny zaczyna zbierać krwawe żniwo, Lincoln (Russell Hornsby) postanawia znowu wkroczyć do akcji. Towarzyszy mu młoda policjantka Amelia Sachs, w którą wcieli się Arielle Kebbel.

Imperioli zagra Rica Sellitto, detektywa NYPD, który będzie partnerował Lincolnowi w poszukiwaniach Kolekcjonera kości. Aktor niedawno pojawił się także w miniserialu Escape at Dannemora, który został uhonorowany Złotym Globem. Natomiast Koebell ostatnio grała w serialu Midnight, Texas.

Źródło: deadline.com/Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV