Repertuar kin Nowość Program TV

Lori Loughlin zwolniona przez Hallmark po skandalu w USA. Co z Pełniejszą chatą?

Lori Loughlin to druga obok Felicity Huffman aktorka, która wplątała się w skandal związany z łapówkami na uczelniach. Teraz stacja Hallmark odcina się od współpracy z oskarżoną.

Lori Loughlin i Felicity Huffman uwikłały się w głośny skandal w USA – jak się okazuje, aktorki, podobnie jak 30 innych rodziców, słono zapłaciły, by ich dzieci dostały się na studia do prestiżowych amerykańskich szkół. Obydwie miały dać duże łapówki osobie z zewnątrz, która następnie upewniała się, by na testach kwalifikacyjnych ich córek nie znalazły się błędne odpowiedzi. Łapówki, jakie wręczano trenerom, miały wahać się w wysokościach od kilku tysięcy do nawet 6 milionów dolarów. Łącznie o udział w tej sprawie podejrzewa się 46 osób – prokuratura złożyła oskarżenia przeciwko 33 rodzicom i 9 trenerom i wykładowcom.

Felicity Huffman szybko została aresztowana, zaś teraz konsekwencje swoich czynów odczuwa Lori Loughlin. Aktorka już została zwolniona przez Hallmark, sieć, dla której realizowała kilka seriali. W tej sytuacji epizod serialu When Called The Heart – zaplanowany na 17 marca – nie zostanie wyemitowany w związku z zaistniałą sytuacją. Producenci starają się znaleźć rozwiązanie dla postaci Abigail Station, w którą wcielała się aktorka i na razie nie wiadomo, kiedy produkcja powróci na antenę. Jednocześnie podkreśla się, że mimo zwolnienia Loughlin, serial nie jest zagrożony – jej bohaterka prawdopodobnie zostanie usunięta z fabuły, jednak twórcy zapewniają, że nie wpłynie to na kontynuację produkcji. Jak oświadczyli przedstawiciele stacji:

Jesteśmy zasmuceni nowymi doniesieniami związanymi z przyjmowaniem na studia. Nie będziemy już współpracować z Lori Loughlin i wstrzymaliśmy produkcję wszystkich seriali z jej udziałem.

Na razie w sprawie nie odzywa się Netflix – przypomnijmy, że Loughlin miała pojawić się w 5. sezonie serialu Pełniejsza chata jako weteranka serialu Pełna chata. Wiadomo, że tworzenie scenariusza do 5. serii jeszcze się nie zaczęło, co nieco ułatwia sprawę – na tym etapie po prostu można poprowadzić historię tak, by nie uwzględniała jej postaci. Gdy i w tej sprawie zapadną decyzje, damy znać.

spoilery
-
-

Zgodnie z nowymi informacjami portalu Deadline, Loughlin, Huffman, Bill McGlashan z STX Entertainment oraz wszyscy pozostali zamożni rodzice uwikłani w sprawę, zostali dodatkowo pozwani do sądu przez jedną z oburzonych sytuacją matek. Kobieta żąda od nich 500 mld dolarów odszkodowania – jak się okazuje, jej syn również ubiegał się w tamtym czasie o miejsce na uczelni i nie został przyjęty. Teraz kobieta ma już pewność, że to właśnie przez zaistniały skandal i przez to, że oskarżeni wykupili miejsca swoim dzieciom, nie dając jej synowi szansy na sprawiedliwą konkurencję.

Będziemy informować o rozwoju sytuacji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – oficjalne plakaty…

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Michał Kujawiński
-

Właściciele serwisu Kinomaniak.tv otrzymali wyroki w…

Na portalu Wyborcza.pl pojawiły się informacje dotyczące wyroku, który otrzymali twórcy serwisu z pirackimi treściami,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.