Avengers: Koniec gry – co wyjawia nowy zwiastun filmu MCU? Spekulacje

Nowy zwiastun filmu Avengers: Koniec gry nie wyjawia nam co prawda wiele na temat kolejnej odsłony MCU, jednak kilka wskazówek fabularnych wartych jest przybliżenia.

Nowy zwiastun filmu Avengers: Koniec gry nie wyjawia nam co prawda wiele na temat kolejnej odsłony MCU, jednak kilka wskazówek fabularnych wartych jest przybliżenia.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Jeśli obejrzeliście już nowy zwiastun filmu Avengers: Endgame i czujecie się, jakbyście w kwestiach fabularnych wciąż byli w kropce, to nie mogliście trafić w lepsze miejsce. Składa się bowiem tak, że... my także w niej jesteśmy. Odpowiedzialni za kampanię marketingową postawili sobie najwidoczniej za punkt honoru, aby o kolejnej odsłonie MCU zdradzić nam możliwie najmniej informacji. Retrospekcje, posiłkowanie się scenami z poprzednich odsłon projektu, niewiele mówiące sceny, które zdają się jedynie potwierdzać to, co wiedzieliśmy już wcześniej. Spójrzmy prawdzie w oczy: nie ma tu szans na przeprowadzenie klasycznej analizy, ale kilka rzeczy wydaje się wartych zaakcentowania. Jeśli pewne istotne fragmenty pominęliśmy - dajcie nam o tym koniecznie znać w komentarzach.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV