Luc Besson skompletował obsadę „Taxi: Brooklyn South”

W 2014 roku francuska stacja TF1 wyemituje pierwszy sezon serialu "Taxi: Brooklyn South" autorstwa Luca Bessona i Gary'ego Scotta.

W 2014 roku francuska stacja TF1 wyemituje pierwszy sezon serialu "Taxi: Brooklyn South" autorstwa Luca Bessona i Gary'ego Scotta.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W roli głównej zobaczymy byłą gwiazdę Chirurgów Chyler Leigh, a także Jacky'ego Ido (Bękarty wojny. W obsadzie znajdą się również Jennifer Esposito (Blue Bloods), Ally Walker ("Profiler"), James Colby (Body of Proof) i Bill Heck (Person of Interest).

Zdjęcia rozpoczęły się w zeszłym tygodniu w Nowym Jorku. Serial produkowany jest przez EuropaCorp dla stacji TF1, ale na pewno pokazywany będzie też w USA. Studio produkcyjne zaprezentuje projekt stacjom po nakręceniu pilotowego odcinka. "Taxi: Brooklyn South" skupiał się będzie na Caitlyn Sullivan (Leigh), wybitnej detektyw z oddziału policji na Brooklynie, która łączy siły z Leo Rombą, urodzonym w Marsylii kierowcą taksówki, który tak samo mocno jak dba o swoich klientów, jak pomaga Sullivan w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek w okolicach Brooklynu.

Pierwsze dwa odcinki wyreżyserowane będą przez Oliviera Megatona (Taken 2).

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV