Lucyfer: aktorzy o oczekiwaniach związanych z 2. sezonem

Zobaczcie wideo, w którym aktorzy odtwarzający główne role w serialu Lucyfer opowiadają o oczekiwaniach związanych z 2. sezonem produkcji stacji FOX.

Zobaczcie wideo, w którym aktorzy odtwarzający główne role w serialu Lucyfer opowiadają o oczekiwaniach związanych z 2. sezonem produkcji stacji FOX.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  Lucifer 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

1. sezon serialu Lucyfer zakończył się śmiercią i wskrzeszeniem głównego bohatera, a także zapowiedzią wydarzeń z 2. sezonu: z piekła uwolniła się matka Lucyfera i bohater będzie musiał ją pochwycić. Podczas gali aktorzy z produkcji stacji FOX wypowiedzieli się o tym, a także o innych elementach fabularnych, które chcieliby zobaczyć w zbliżającej się serii.

Tom Ellis (Lucyfer) i Lauren German (Chloe) oczekują, że relacja między ich postaciami będzie się rozwijać i zmieniać swój charakter. Bohaterowie prawdopodobnie nadal będą się koncentrować na rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, ale widmo matki Lucyfera - jedynej osoby, której się on boi - sprawi, że będą też zaprzątnięci innymi rzeczami.

Lesley-Ann Brandt (Mazikeen) spodziewa się, że jej postać stanie się bardziej niezależna, a także, że będzie więcej walk z jej udziałem. Natomiast DB Woodside (Amenadiel) i Rachel Harris (Linda) sugerują, że sezon rozpocznie się od wyjaśnienia niedopowiedzeń, które narosły między ich postaciami pod koniec 1. serii. Woodside wskazuje także, że jego postać powinna odkupić wcześniejsze winy, choć nie oznacza to automatycznie naprostowania wszystkich spraw pomiędzy Lucyferem i Amenadielem.

Wywiady z aktorami można obejrzeć w poniższym wideo:

Źródło: bleedingcool.com / fot. FOX

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV