Repertuar kin Nowość Program TV

Macaulay Culkin odrzucił rolę w Teorii wielkiego podrywu. Teraz tłumaczy, dlaczego

Macaulay Culkin, aktor znany z filmu Kevin sam w domu, wielokrotnie otrzymywał propozycję dołączenia do Teorii wielkiego podrywu, jednak za każdym razem odmawiał. Dlaczego?

Macaulay Culkin wziął udział w wywiadzie dla The Joe Rogan Experience, w którym opowiadał o swojej karierze i przeszłości. Aktora kojarzymy dzięki filmom Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku, w których już jako dziecko zdobył wielką popularność, stąd też nic dziwnego, że wielu producentów zwracało na niego uwagę podczas gromadzenia obsady do filmów i seriali. Jak się okazuje, Culkin otrzymał nawet propozycję zagrania w słynnym sitcomie Teoria wielkiego podrywu – w dodatku nie jedną, a kilka. Aktor zdecydował się jednak odrzucić projekt, tłumacząc, że zwyczajnie nie lubi sitcomów. Jak mówi:

Próbowali mnie zwerbować do Teorii wielkiego podrywu, ale powiedziałem „nie”. Prezentowali to jako historię, w której jest dwóch nerdów i specjalistów od astrofizyki, a z nimi ładna dziewczyna. I tyle. Opowiadali jeszcze, że zaangażują do tego prawdziwych fizyków, ale i tak byłem na nie. Po jakimś czasie wrócili, a ja znowu: „Nie, nie, nie! Bardzo mi to schlebia, ale nie, dziękuję”. Wrócili także kolejny raz, wtedy nawet mój manager starał się mnie do tego przymusić.

-
-

Aktor zdaje sobie sprawę, że dzięki serialowi mógłby zarobić duże pieniądze. Przypomnijmy, że gwiazdy serialu – Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg i Kunal Nayyar – od ósmego sezonu zarabiają milion dolarów za odcinek. Culkin odpowiada:

Tak, miałbym teraz na koncie setki milionów dolarów, gdybym wtedy się na to zdecydował. Ale jednocześnie skończyłbym waląc głową w ścianę.

Posłuchajcie wywiadu od minuty 39:48:

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.