Przeczytaj w weekend

Magicy: sezon 4 – data premiery i nowy fragment serialu

Magicy powracają z 4. sezonem, na dowód czego do sieci trafił nowy klip wideo. Wiadomo już, kiedy możemy oczekiwać premiery.

Magicy powracają z 4. sezonem, na dowód czego do sieci trafił nowy klip wideo. Wiadomo już, kiedy możemy oczekiwać premiery.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Magicians to serial stacji Syfy który otrzymał zamówienie na 4. sezon. Dziś zapowiedziano, że premiera nowej odsłony w USA odbędzie się 23 stycznia 2019 roku - w związku z nowym ogłoszeniem, do sieci trafił także kilkuminutowy klip wideo z fragmentem jednego z odcinków. Zapowiada, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej serii.

Zobaczcie klip:

W obsadzie są Jason Ralph, Stella Maeve, Olivia Taylor Dudley, Hale Appleman, Arjun Gupta, Summer Bishil, Rick Worthy, Jade Tailor, Brittany Curran i Trevor Einhorn.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV