Przeczytaj w weekend

Maj na FOX HD i FOX Life HD

W maju na kanałach FOX HD i FOX Life HD odbędzie się kilka ciekawych premier serialowych, w tym "Świat według Mindy" (The Mindy Project) i "Szach-mat" (Endgame).

W maju na kanałach FOX HD i FOX Life HD odbędzie się kilka ciekawych premier serialowych, w tym "Świat według Mindy" (The Mindy Project) i "Szach-mat" (Endgame).

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Świat według Mindy" (The Mindy Project) to niesamowita komedia, której scenarzystką, producentką oraz odtwórczynią głównej roli jest Mindy Kaling (Biuro). Serial opowiada o dziewczynie, która pomimo sukcesów w życiu zawodowym nie może znaleźć szczęścia w miłości. Rozpaczliwie pragnie by jej sercowe sprawy w końcu potoczyły się po jej myśli, zanim przyjaciele i koledzy zmuszeni będą zainterweniować. Premiera serialu odbędzie się 27 maja. FOX Life HD pokazywał będzie po dwa odcinki o 21:00 i 21:30.

Na FOX Life HD w maju również 6. sezon Mad Men. Premiera odbędzie się 23 maja o godzinie 22:00.

Z kolei na FOX HD w maju będzie można obejrzeć serial "Szach-mat" (Endgame).To niezwykle oryginalna produkcja skupiająca się na osobie wybitnego szachisty. Arkady Balagan (Shawn Dolye, Długi pocałunek na dobranoc), używając swoich logistycznych umiejętności, które pozwoliły mu zostać mistrzem świata w królewskiej grze, rozwiązuje zagadki niewyjaśnionych zbrodni kryminalnych. Traumatyczne wydarzenia związane z zabójstwem narzeczonej znacząco wpływają na jego życie, przerażony funkcjonowaniem w normalnym świecie staje się więźniem luksusowego hotelu w Vancouver. Premiera 20 maja o 21:00.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV