Manitou: zobacz okładki reedycji klasyki grozy Grahama Mastertona

Szykuje się nowe wydanie dwóch powieści z serii Manitou autorstwa Grahama Mastertona. Zobaczcie jak prezentują się okładki.

Szykuje się nowe wydanie dwóch powieści z serii Manitou autorstwa Grahama Mastertona. Zobaczcie jak prezentują się okładki.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Na początku przyszłego miesiąca mają się ukazać reedycje dwóch horrorów Graham Masterton. W Manitou oraz Zemsta Manitou opisane zostały starcia pomiędzy jasnowidzem Harrym Erskine'em oraz duchem potężnego indiańskiego szamana Misquamacusa, który pragnie dokonać zemsty za dusze swoich współplemieńców.

Obie powieści Mastertona ukażą się nakładem wydawnictwa Albatros 9 marca. Oto okładki reedycji:

Źródło: Albatros / fot.: www.okiem-na-horror.blogspot.com

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV