Marshall From Detroit – wywiad z Eminemem w VR

Felix & Paul Studios udostępniło doświadczenie zrealizowane w wirtualnej rzeczywistości, w którym Eminem opowiada o życiu w Detroid.

Felix & Paul Studios udostępniło doświadczenie zrealizowane w wirtualnej rzeczywistości, w którym Eminem opowiada o życiu w Detroid.

W sieci pojawił się dokument Marshall From Detroit, który za pośrednictwem technologii wirtualnej rzeczywistości prezentuje wywiad, jaki Sway Calloway przeprowadził z Marshalle Mathersem, czyli Eminemem. Za reżyserię tego krótkometrażowego filmu odpowiada Caleb Slain, a pieczę nad nim trzymali Félix Lajeunesse i Paul Raphaël z Felix & Paul Studios oraz facebookowy zespół odpowiedzialny za rozwój Oculusa.

Marshall From Detroit udostępniono za darmo na wszystkich platformach VR-owych od Oculusa. Ten 21-minutowy dokument można oglądać za pośrednictwem gogli Oculus Go, Oculus Rift oraz Samsung Gear VR. Wybór medium nie był przypadkowy - twórcy chcieli stworzyć wysoce immersyjne doświadczenie, w którym widz będzie mógł w pełni zagłębić się w mrocznym klimacie Detroit widzianym oczami Eminema.

W trakcie seansu raper opowiada o mieście, które przez lata było nazywane motoryzacyjną stolicą Stanów Zjednoczonych, a w wyniku kryzysu zostało zmuszone w 2013 roku do ogłoszenia bankructwa. Dokument zaprezentowano podczas festiwalu filmowego Sundance 2019, a od wczoraj jest dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Źródło: deadline.com / Zdjęcie: Felix & Paul Studios

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV