Marvel i ABC rozpoczynają pracę nad spin-offem serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”

Współpraca Marvela i ABC w sezonie 2015/16 rozwinięta zostanie o kolejny serial oparty na komiksach. Ruszają prace nad spin-offem produkcji pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

Współpraca Marvela i ABC w sezonie 2015/16 rozwinięta zostanie o kolejny serial oparty na komiksach. Ruszają prace nad spin-offem produkcji pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

Twórcą spin-offu serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." będzie scenarzysta Paul Zbyszewski ("Lost"), a także producent Jeffrey Bell pracujący przy "Agentach...". Koncept spin-offu utrzymywany jest w tajemnicy, ale już dziś wiadomo, że nie będzie tworzony w formie wewnętrznego pilotowego odcinka, którego zobaczymy w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

Czytaj także: Obejrzyj zwiastun 2. sezonu serialu „Detektyw” i poznaj datę premiery!

Ma to być nowy serial nawiązujący do historii prezentowanej w "Agentach...", ale oparty na innych bohaterach. Według informacji amerykańskich mediów jego premiera może odbyć się jesienią, ale bardziej prawdopodobną datą jest midseason 2016.

Jeśli "Agenci T.A.R.C.Z.Y." otrzymają zamówienie 3. sezonu (a wiele na to wskazuje), to spin-off emitowany będzie zimą w tym samym miejscu w ramówce, w którym w tym roku ABC pokazywało "Agentka Carter".

Źródło: THR / Fot. ABC

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV