Repertuar kin Nowość Program TV

Marvel i ABC rozpoczynają pracę nad spin-offem serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”

Współpraca Marvela i ABC w sezonie 2015/16 rozwinięta zostanie o kolejny serial oparty na komiksach. Ruszają prace nad spin-offem produkcji pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

Twórcą spin-offu serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” będzie scenarzysta Paul Zbyszewski („Lost”), a także producent Jeffrey Bell pracujący przy „Agentach…”. Koncept spin-offu utrzymywany jest w tajemnicy, ale już dziś wiadomo, że nie będzie tworzony w formie wewnętrznego pilotowego odcinka, którego zobaczymy w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.„.

Czytaj także: Obejrzyj zwiastun 2. sezonu serialu „Detektyw” i poznaj datę premiery!

Ma to być nowy serial nawiązujący do historii prezentowanej w „Agentach…”, ale oparty na innych bohaterach. Według informacji amerykańskich mediów jego premiera może odbyć się jesienią, ale bardziej prawdopodobną datą jest midseason 2016.

Jeśli „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” otrzymają zamówienie 3. sezonu (a wiele na to wskazuje), to spin-off emitowany będzie zimą w tym samym miejscu w ramówce, w którym w tym roku ABC pokazywało „Agentka Carter„.

Źródło: THR / Fot. ABC
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.