Marvel Ultimate Alliance 3: Miles Morales w akcji - nowy gameplay trafił do sieci

Jednym z bohaterów w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order będzie Miles Morales. Materiał wideo przedstawia go w trakcie walki.

Jednym z bohaterów w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order będzie Miles Morales. Materiał wideo przedstawia go w trakcie walki.

Serwis Game Informer w ostatnim czasie poświęca dużo uwagi grze Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order i praktycznie każdego dnia ujawnia nowe informacje na ten temat. Wcześniej przedstawili m.in. listę grywalnych postaci, a także pokazali rozgrywkę jako Ms. Marvel.

Tym razem postanowili oni wrzucić do sieci materiał wideo, w którym można zobaczyć, jak w grze wypada się Spider-Man, a konkretnie Miles Morales (w grze będą również Peter Parker oraz Spider-Gwen). Bohater ten w trakcie starć wykorzystuje swoje wyjątkowe moce - m.in. rażącą prądem pajęczynę, a także umiejętność stawania się niewidzialnym.

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order już 19 lipca, wyłącznie na Nintendo Switch.

Źródło: gameinformer.com / fot. Sony

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV