Marvel Ultimate Alliance 3 - tak walczy Ms. Marvel. Zobacz wideo

W sieci pojawiło się kolejne wideo z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Tym razem materiał przedstawia Ms. Marvel.

W sieci pojawiło się kolejne wideo z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Tym razem materiał przedstawia Ms. Marvel.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to dynamiczna gra akcji, w której gracze będą mieli okazję pokierować bohaterami znanymi z komiksów Marvela. W ostatnim czasie tytułem tym zajęli się redaktorzy Game Informera, dzięki czemu mamy okazję zapoznać się z zupełnie nowymi materiałami z tej produkcji.

Teraz zaprezentowali oni krótkie, bo trwające około pół minuty wideo, które przedstawia jedną z grywalnych postaci - Ms. Marvel. Bohaterka w trakcie starć będzie wykorzystywać swoje elastyczny kończyny, np. do zasypywania wrogów gradem ciosów lub atakowania ich potężnymi, powolnymi atakami.

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order na Nintendo Switch już 19 lipca.

Źródło: gameinformer.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV