Marvel's Avengers - w San Diego pokazano nowy gameplay. Kiedy trafi on do sieci? [SDCC 2019]

Na San Diego Comic-Con 2019 nie mogło zabraknąć Marvel's Avengers. Pokazano tam materiał wideo, w którym znalazły się nowe sceny z rozgrywki.

Na San Diego Comic-Con 2019 nie mogło zabraknąć Marvel's Avengers. Pokazano tam materiał wideo, w którym znalazły się nowe sceny z rozgrywki.

Na San Diego Comic-Con 2019 odbył się panel Marvel Games, gdzie przedstawiono informacje na temat nadchodzących gier na podstawie komiksów. Nie zabrakło tam również Marvel's Avengers, którego debiutancki zwiastun pojawił się na E3 2019. Tym razem zwiedzający mieli okazję zobaczyć fragment rozgrywki z gry, który był nieco zmodyfikowaną wersją tego, co prezentowano w Los Angeles.

Materiał przedstawiał starcie herosów ze złoczyńcami na moście. Thor wykorzystywał do walki Mjolnir, którym mógł rzucać i przyciągać go do siebie. Iron Man walczy inaczej, wykorzystując do walki swoje zróżnicowane uzbrojenie. Kolejna scena prezentowała Bruce'a Bannera, który wyskakuje z samolotu i w locie przemienia się w Hulka, a rozgrywka z nim ma być bardzo efektowna - bohater jest wielki i niszczy wszystko na swojej drodze, na co publika zareagowała głośnymi oklaskami. Kapitan Ameryka w trakcie starć wykorzystuje swoją tarcze, a Czarna Wdowa przeróżne gadżety - m.in. linkę z hakiem. Zwiedzający San Diego Comic-Con 2019 mogli zobaczyć jej starcie z Taskmasterem. Nową sceną, której nie było w wideo na E3 2019, był fragment z ludźmi uciekającymi od toczonej na moście walki - wśród nich była mała dziewczynka w koszulce z Kapitan Marvel - to najprawdopodobniej Kamala Khan, która stała się superbohaterką znaną jako Ms. Marvel. 

W San Diego pokazano również, jak wygląda personalizacja bohaterów. Gracze będą mogli dostosować ich wygląd przy pomocy różnego rodzaju elementów wyposażenia. W grze będzie rozbudowana kampania dla jednego gracza, jak i osobne misje, które będzie można rozegrać solo lub w kooperacji przez sieć. 

Ujawniono również, kiedy wspomniany gameplay z Marvel's Avengers zostanie pokazany publicznie. Mamy zobaczyć go tydzień po targach Gamescom, które odbywają się w dniach 20-24 sierpnia.

Źródło: comicbook.com, twitter.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Paul Rudd

Paul Rudd

ur. 1969, kończy 51 lat

Michael Rooker

Michael Rooker

ur. 1955, kończy 65 lat

Billy Dee Williams

Billy Dee Williams

ur. 1937, kończy 83 lat

Peyton List

Peyton List

ur. 1998, kończy 22 lat

Sofia Boutella

Sofia Boutella

ur. 1982, kończy 38 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV