Mass Effect - nadchodzi remaster? Tajemniczy tweet BioWare

BioWare przypomina graczom o serii Mass Effect, ponownie rozbudzając nadzieje na remaster trylogii.

BioWare przypomina graczom o serii Mass Effect, ponownie rozbudzając nadzieje na remaster trylogii.

Mass Effect ma wielu fanów na świecie i od dłuższego czasu liczą oni na kolejne produkcje w tym uniwersum lub odświeżenie świetnie ocenianej trylogii z lat 2007-2012. Jak na razie jednak nie ujawniono żadnych konkretnych planów na dalszy rozwój serii, chociaż deweloperzy ze studia BioWare regularnie o niej przypominają. 

Teraz, na oficjalnym koncie studia BioWare na Twitterze pojawił się tajemniczy wpis z hasztagiem #MassRelays. Poniżej załączone zostało wideo, które przedstawia intro z pierwszej części Mass Effect. Niektórzy uważają to za swoisty teaser, że twórcy zamierzają stworzyć odświeżoną wersję tych świetnie ocenianych gier RPG, a komentarze pod tweetem wprost pokazują, że dla wielu graczy taka zapowiedź byłaby spełnieniem marzeń. Nic jednak nie jest pewne i póki co miłośnikom trylogii nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń. 

Ostatnia odsłona serii, czyli Mass Effect: Andromeda, zadebiutowała w 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł ten zaoferował nową historię oraz bohaterów i został przyjęty przez graczy umiarkowanie pozytywnie, głównie z uwagi na dużą liczbę błędów.

Źródło: twitter.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV