Matka ratuje swoje dzieci. Zwiastun filmu Breaking In

Universal Pictures zaprezentowało pierwszą zapowiedź thrillera od twórcy V jak Vendetta. Premiera w maju.

Universal Pictures zaprezentowało pierwszą zapowiedź thrillera od twórcy V jak Vendetta. Premiera w maju.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  Breaking In 

Film Breaking In opowiada historię zdesperowanej matki, która musi uratować swoje dzieci przetrzymywane w domu z niemożliwymi do rozpracowania zabezpieczeniami. Zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji, który dostępny jest poniżej.

W obsadzie znajdują się Gabrielle Union, Billy Burke, Richard Cabral, Seth Carr oraz Ajiona Alexus. Reżyseruje James McTeigue. Premiera 11 maja.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Universal Pictures

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV