Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Matthew Newton nie wyreżyseruje filmu z Jessiką Chastain. Powodem reakcje internautów

Portal Variety donosi, że reżyser Matthew Newton nie stanie za kamerą filmu Eve. Powodem jest krytyka ze strony mediów i internautów.

Przypomnijmy, że Matthew Newton między 2006, a 2012 rokiem, był wielokrotnie oskarżany za przemoc w stosunku do swoich dziewczyn, m.in. Brooke Satchwell i Rachael Taylor. Jessica Chastain, która odegra główną rolę, a także jest producentką filmu, wybrała na stanowisko reżysera właśnie Newtona. Ten jednak po fali krytyki, która spadła na ten wybór, postanowił zrezygnować. Tak napisał w oficjalnym oświadczeniu:

Wczoraj powiadomiłem Jessicę Chastain i innych producentów filmu Eve, że odejdę i przestanę pełnić funkcję reżysera. Od momentu ogłoszenia powstawania projektu, pojawiły się komentarze bardzo silne i ważne, które do mnie dotarły. Mam głęboką świadomość tego, że muszę odpokutować za moje czyny z przeszłości. Nigdy nie cofnę krzywdy, którą wyrządziłem ludziom, na których mi zależało. Każdego dnia noszę w sobie ten wstyd i odpowiedzialność.

W dalszej części Newton podkreślił, że intensywnie pracował z terapeutami, którzy pomogli mu przezwyciężyć problemy zdrowotne. Postanowił jednak zrezygnować z funkcji reżysera, po tym jak w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w stosunku do tego wyboru.

-
-

Na razie nie wiele wiadomo o fabule filmu Eve. Wiemy natomiast, że produkcja powstanie w oparciu o scenariusz Newtona, a w głównej roli obsadzona zostanie oczywiście Jessica Chastain.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
spoilery
-

Kapitan Marvel – sceny po napisach…

Kapitan Marvel miała już swoje pierwsze pokazy w Stanach Zjednoczonych. To z nich pochodzą informacje…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcie z filmu.…

Hellboy wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku, a do sieci trafiają kolejne materiały…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]