Jessica Chastain

Jessica Chastain
 • Data urodzenia:

  24 marca 1977 (42)
 • Miejsce urodzenia:

  Sacramento, Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amrykanka
 • Wzrost:

  163 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Jessica Chastain studiowała w Juilliard School w Nowym Jorku. Jako aktorka debiutowała w 2004 roku rolą Dahlii Taslitz w serialu pt.: Ostry dyżur. Była dwukrotnie nominowana do Oscara – w 2012 roku za kreację Celii Foote w filmie pt.: The Help oraz w 2013 roku za rolę w obrazie pt.: Zero Dark Thirty.

W obsadzie (35)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV