Max Landis, scenarzysta Kroniki, oskarżony o molestowanie seksualne

Syn legendarnego reżysera Johna Landisa został ponownie oskarżony o molestowanie seksualne.

Syn legendarnego reżysera Johna Landisa został ponownie oskarżony o molestowanie seksualne.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Max Landis, scenarzysta Bright po raz kolejny, już ósmy, został oskarżony o przemoc seksualną i psychiczną wobec kobiety. Jak do tej pory osiem kobiet zgłosiło takie zarzuty, a jedna z nich twierdzi, że scenarzysta zagroził jej śmiercią. Jednak LAPD twierdzi, że nie otrzymało żadnych skarg na Landisa a jego przedstawiciele nie odbierają telefonów, aby wyjaśnić te kwestie.

Najnowszą z ofiar scenarzysty jest aktorka Ani Baker, była dziewczyna Landisa, która napisała w mediach społecznościowych, że twórca jest bardzo destrukcyjną osobą, słyszała takie zarzuty od innych kobiet i podobnie jak one również była torturowana psychicznie przez Landisa. Pierwszy raz scenarzysta został oskarżony o takie traktowanie kobiet w 2017 roku, kiedy to aktorka Anna Akana napisała na Twitterze, że Landis to psychopata, który wykorzystuje seksualnie i atakuje kobiety.

Ponadto Josh Trank, reżyser filmu Kronika napisał na Twitterze, że wierzy w każde słowo związane z zarzutami dotyczącymi Landisa. Twórca przyznał, że zakazał mu uczestniczyć w głównych zdjęciach do ich filmu i nie rozmawiał z nim od 2012 roku.

 

Źródło: deadline.com/screenrant.com/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV