Przeczytaj w weekend

Mayans MC – spin-off Synów Anarchii otrzymał zamówienie na pełny sezon

Stacja FX oficjalnie zamówiła pełny sezon serialu Mayans MC. Jest to spin-off znanej serii Synowie anarchii.

Stacja FX oficjalnie zamówiła pełny sezon serialu Mayans MC. Jest to spin-off znanej serii Synowie anarchii.

Michalina Reda

Michalina Reda

Mayans MC to spin-off serialu Sons of Anarchy, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Tym razem głównym bohaterem jest EZ Reyes z Mayan MC, który pragnie powziąć zemstę na kartelu i zyskać szacunek kobiety, którą kocha. W 2016 roku zamówiono pilotowy odcinek produkcji, który mierzył się z wieloma problemami - po dużych zmianach w skompletowanej obsadzie, nakręcony materiał zdecydowano się stworzyć zupełnie od nowa, co źle wróżyło serialowi.

Okazuje się jednak, że zmiany wyszły na dobre - stacja FX oficjalnie zamówiła pełny sezon serialu, który ma zostać wyemitowany jeszcze w 2018 roku. Nowa odsłona będzie liczyć 10 odcinków.

W obsadzie są między innymi JD Pardo, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Richard Cabral, Michael Irby, Raoul Trujillo, Antonio Jaramillo i Carla Baratta.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV