Repertuar kin Nowość Program TV

MCU – jaki budżet nowych seriali Disney+? Nowa pogłoska

Disney+ przygotowuje nowe seriale MCU, które skupią się na tych mniej znanych bohaterach. Jaki będzie budżet tych produkcji? Jest nieoficjalna informacja.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

O tym, że MCU powiększy się o nowe seriale o superbohaterach słychać już od jakiegoś czasu – do tej pory mowa była o produkcjach skupiających się na Visionie i Scarlet Witch czy na Zimowym Żołnierzu i Falconie, jednak propozycji i spekulacji jest w sieci znacznie więcej (wystarczy przypomnieć sobie niedawną pogłoskę na temat serialu o Lady Sif).

Od początku zapowiadano, że seriale będą liczyły od 6-8 odcinków każdy i że „wysokobudżetowe” – nikt nie zdradził jednak oficjalnie, jaki budżet jest na nie planowany. Dziś natomiast w sieci pojawiła się nieoficjalna pogłoska pochodząca od portalu Discussing Films – według ich źródeł, każdy z nowych seriali będzie dysponował budżetem w wysokości 100 mln dolarów (podobnie jak zapowiedziany The Mandalorian). Pamiętajmy jednak, że informacje są nieoficjalne i należy podchodzić do nich jak do plotek. W przypadku potwierdzenia natychmiast Was poinformujemy.

-
-

Dalsze szczegóły na temat seriali Marvela nie są jeszcze znane.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.