Men in Black: International - film zawiera hołd dla Willa Smitha i Tommy'ego Lee Jonesa

Producenci najnowszej odsłony przygód Facetów w czerni wypowiedzieli się o nawiązaniu w produkcji do bohaterów poprzednich filmów.

Producenci najnowszej odsłony przygód Facetów w czerni wypowiedzieli się o nawiązaniu w produkcji do bohaterów poprzednich filmów.

W filmie Men in Black International zobaczymy losy nowej pary agentów tytułowej organizacji broniącej Ziemi przed niebezpiecznymi kosmitami. Natomiast w widowisku niestety nie pojawią się Will SmithTommy Lee Jones, którzy grali głównych bohaterów serii w poprzednich trzech produkcjach. Jednak jak się okazuje w filmie zobaczymy hołd dla tego duetu. Producenci widowiska Laurie MacDonald i Walter Parkes zdradzili w  rozmowie z Variety, że aktorów nie zobaczymy w filmie, mimo, że to sugerował jeden ze zwiastunów, ale jeśli w kilku ujęciach dobrze przyjrzymy się elementom londyńskiego biura postaci granej przez Liama Neesona, to dostrzeżemy nawiązanie do agentów K i J granych przez Smitha i Jonesa.

W nowym filmie głównymi bohaterami są natomiast agenci H i M, w których wcielają się odpowiednio Chris HemsworthTessa Thompson. Będą oni musieli uratować świat przed rasą zwaną HIVE, która potrafi przybierać dowolną postać, w tym ich kolegów z pracy. Premiera filmu w Polsce już w najbliższy piątek. 

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Columbia Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV