Repertuar kin Nowość Program TV

Mercedes Masohn opuszcza obsadę „Mixtology”

Kolejna aktorka opuszcza obsadę pilotowego odcinka serialu komediowego stacji ABC. Po Mandy Moore, która odeszła z "Pulling", Mercedes Masohn zrezygnowała z udziału w "Mixology".

Twórcą nowego komediowego projektu dla ABC jest duet Jon Lucas i Scott Moore („The Hangover”, „The Change-Up”), a za produkcję odpowiadać będzie ABC Studios. „Mixology” umiejscowiono w barze na Manhattanie. Produkcja ma w zabawny sposób ukazywać życie singli, którzy poszukują w takich miejscach miłości – oczywiście na jedną noc. Projekt jest ambitny, a w stałej obsadzie ma znajdować się aż dziesięciu aktorów – pięciu mężczyzn i pięć kobiet.

Masohn miała zagrać jedną z nich – Mayę. Aktorka dołączyła do obsady jako jedna z pierwszych, jednak tuż przed rozpoczęciem zdjęć postanowiła zrezygnować z udziału w „Mixology”. – Praca z Jonem i Scottem była ogromną przyjemnością – to prawdziwi geniusze komedii. Podczas przygotowywania scenariusza zmodyfikowali moją rolę w nieco innym kierunku i stało się jasne, że nie jest ona dla mnie zbyt odpowiednia. Mimo że szanuję cały projekt, poprosiłam o możliwość odejścia. Razem z ABC zrozumieli moją motywację i życzę im z tym serialem wszystkiego najlepszego – powiedziała Masohn.

Nieoficjalnie mówi się, że aktorka otrzymała inną, lepszą propozycję zagrania w serialu również produkowanym przez ABC Studios i już niebawem może pojawić się na planie pilotowego odcinka innego projektu.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.