Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Miasteczko Halloween – Disney planuje aktorski sequel? Nowe plotki

Miasteczko Halloween to znana poklatkowa animacja Tima Burtona. Według nieoficjalnych pogłosek Disney zamierza odświeżyć produkcję i zastanawia się nad stworzeniem sequela - być może nawet w wersji aktorskiej.

Miasteczko Halloween to znana poklatkowa animacja Tima Burtona. Według nieoficjalnych pogłosek Disney zamierza odświeżyć produkcję i zastanawia się nad stworzeniem sequela - być może nawet w wersji aktorskiej.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Miasteczko Halloween to film z 1993 roku, zrealizowany w technice animacji poklatkowej. Pomysłodawcą i producentem był Tim Burton, zaś reżyserem Henry Selick. Głównym bohaterem jest Jack Skellington, jeden z najważniejszych i najstraszniejszych mieszkańców tytułowego Miasteczka Halloween. Pewnego razu przez przypadek Jack trafia do kolorowego i wesołego Miasteczka Bożonarodzeniowego - zainspirowany zupełnie nowym światem, postanawia porwać Świętego Mikołaja i przygotować własną wersję Gwiazdki.

Zgodnie z nowymi informacjami, Disney planuje odświeżyć znaną produkcję. Dziennikarze Moviehole, którzy powołują się na własnych informatorów, dowiedzieli się, że w wytwórni trwają rozmowy, by "zrobić coś z Miasteczkiem Halloween - prawdopodobnie sequel, ale istnieje też możliwość, że w wersji aktorskiej". Choć doniesienia nie zostały sprecyzowane, podkreśla się, że na tę chwilę nikt nie mówi o remaku tej samej historii - ewentualna wersja aktorska byłaby jakąś formą kontynuacji. Wciąż jednak rozważany jest także "standardowy" animowany sequel dla znanej produkcji - studio po prostu rozważa wszystkie możliwe opcje na ponowne podjęcie tematu. Rozmowy mają dotyczyć powrotu do tego świata, który - jak wiemy - od 1993 roku w ogóle nie był ruszany i w którym Disney rzekomo widzi potencjał.

Zwróćmy uwagę na to, że pogłoski nie zostały potwierdzone i pochodzą z nieoficjalnego źródła - traktujmy je na razie wyłącznie w charakterze plotek.

Chcielibyście, by Miasteczko Halloween zostało odświeżone przez Disneya? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: moviehole.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV