Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Miasteczko Halloween – Disney planuje aktorski sequel? Nowe plotki

Miasteczko Halloween to znana poklatkowa animacja Tima Burtona. Według nieoficjalnych pogłosek Disney zamierza odświeżyć produkcję i zastanawia się nad stworzeniem sequela - być może nawet w wersji aktorskiej.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Miasteczko Halloween to film z 1993 roku, zrealizowany w technice animacji poklatkowej. Pomysłodawcą i producentem był Tim Burton, zaś reżyserem Henry Selick. Głównym bohaterem jest Jack Skellington, jeden z najważniejszych i najstraszniejszych mieszkańców tytułowego Miasteczka Halloween. Pewnego razu przez przypadek Jack trafia do kolorowego i wesołego Miasteczka Bożonarodzeniowego – zainspirowany zupełnie nowym światem, postanawia porwać Świętego Mikołaja i przygotować własną wersję Gwiazdki.

Zgodnie z nowymi informacjami, Disney planuje odświeżyć znaną produkcję. Dziennikarze Moviehole, którzy powołują się na własnych informatorów, dowiedzieli się, że w wytwórni trwają rozmowy, by „zrobić coś z Miasteczkiem Halloween – prawdopodobnie sequel, ale istnieje też możliwość, że w wersji aktorskiej”. Choć doniesienia nie zostały sprecyzowane, podkreśla się, że na tę chwilę nikt nie mówi o remaku tej samej historii – ewentualna wersja aktorska byłaby jakąś formą kontynuacji. Wciąż jednak rozważany jest także „standardowy” animowany sequel dla znanej produkcji – studio po prostu rozważa wszystkie możliwe opcje na ponowne podjęcie tematu. Rozmowy mają dotyczyć powrotu do tego świata, który – jak wiemy – od 1993 roku w ogóle nie był ruszany i w którym Disney rzekomo widzi potencjał.

Zwróćmy uwagę na to, że pogłoski nie zostały potwierdzone i pochodzą z nieoficjalnego źródła – traktujmy je na razie wyłącznie w charakterze plotek.

-
-

Chcielibyście, by Miasteczko Halloween zostało odświeżone przez Disneya? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: moviehole.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]