Repertuar kin Nowość Program TV

Kaczor Howard i inni – będą seriale! Marvel i Hulu łączą siły

Hulu i Marvel Television ogłosili powstanie czterech nowych seriali animowanych dla starszych widzów.

Wśród nowych seriali animowanych znajdą się cztery nowe tytuły. Są to: Marvel’s M.O.D.O.K, Marvel’s Hit-Monkey, Marvel’s Tigra & Dazzler Show oraz Marvel’s Howard The Duck. Po zakończeniu wszystkich z wymienionych seriali, powstanie specjalna odcinek zatytułowany Marvel’s The Offenders.

Nowe seriale są efektem umowy zawartej pomiędzy platformą Hulu, a Marvel Television. Wygląda zatem na to, że pomimo zakończenia przygody seriali Marvela w serwisie Netflix, umowa z Hulu nabrała rozpędu i powstaną nowe seriale animowane. Przypomnijmy, że kontrakt został zawarty w 2013 roku. Oto opisy nowych seriali animowanych dla dorosłych:

  • Marvel’s M.O.D.O.K. – serial skupi się na postaci ikonicznego antagonisty z głową ogromnych rozmiarów. Tytułowy bohater starał się będzie zapanować nad swoją złowieszczą organizacją. Scenarzystami serialu są Jordan Blum i Patton Oswalt. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s Hit-Monkey – serial opowie historię wytrenowanej w sztukach walk małpy, która mieszka w podziemiach Tokio. Będzie to pełna akcji i brutalnych starć animacja o zemście. Scenarzystami są Josh Gordon i Will Speck. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s Tigra & Dazzler Show – akcja serialu osadzona zostanie w Los Angeles i opowie historię dwóch tytułowych bohaterek, które są przyjaciółkami. Za scenariusz odpowiadają Erica Rivinoja i Chelsea Handler. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s Howard The Duck – historia o Kaczorze Howardzie, który trafia do Stanów Zjednoczonych, będących dla niego zupełnie obcym światem. Ma nadzieję wrócić do domu z pomocą przyjaciółki Beverly, zanim zły doktor Bong sprawi, że Kaczor Howard będzie mógł trafić do menu. Scenarzystą jest Kevin Smith oraz Dave Willis. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s The Offenders – odcinek specjalny łączący wszystkich bohaterów wyżej wymienionych seriali, którzy rozpoczną współpracę i spróbują ocalić świat. Producentem wykonawczym będzie Jeph Loeb.

Ostatnia z produkcji przywołuje na myśl koncept z serialem The Defenders na platformie Netflix. Nowe projekty Hulu zapowiadają zatem, że treści Marvela dostępne będą nie tylko na powstającej platformie Disney+. Co myślicie o nowych serialach? Dajcie znać w komentarzach.

Poniżej możecie zobaczyć grafiki i kadry komiksowe z bohaterami nowych seriali. Na końcu także oficjalne zdjęcie z nowych produkcji:

-
-

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.