Kaczor Howard i inni – będą seriale! Marvel i Hulu łączą siły

Hulu i Marvel Television ogłosili powstanie czterech nowych seriali animowanych dla starszych widzów.

Hulu i Marvel Television ogłosili powstanie czterech nowych seriali animowanych dla starszych widzów.

Wśród nowych seriali animowanych znajdą się cztery nowe tytuły. Są to: Marvel’s M.O.D.O.K, Marvel’s Hit-Monkey, Marvel’s Tigra & Dazzler Show oraz Marvel’s Howard The Duck. Po zakończeniu wszystkich z wymienionych seriali, powstanie specjalna odcinek zatytułowany Marvel’s The Offenders.

Nowe seriale są efektem umowy zawartej pomiędzy platformą Hulu, a Marvel Television. Wygląda zatem na to, że pomimo zakończenia przygody seriali Marvela w serwisie Netflix, umowa z Hulu nabrała rozpędu i powstaną nowe seriale animowane. Przypomnijmy, że kontrakt został zawarty w 2013 roku. Oto opisy nowych seriali animowanych dla dorosłych:

  • Marvel's M.O.D.O.K. - serial skupi się na postaci ikonicznego antagonisty z głową ogromnych rozmiarów. Tytułowy bohater starał się będzie zapanować nad swoją złowieszczą organizacją. Scenarzystami serialu są Jordan Blum i Patton Oswalt. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's Hit-Monkey - serial opowie historię wytrenowanej w sztukach walk małpy, która mieszka w podziemiach Tokio. Będzie to pełna akcji i brutalnych starć animacja o zemście. Scenarzystami są Josh Gordon i Will Speck. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's Tigra & Dazzler Show - akcja serialu osadzona zostanie w Los Angeles i opowie historię dwóch tytułowych bohaterek, które są przyjaciółkami. Za scenariusz odpowiadają Erica Rivinoja i Chelsea Handler. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s Howard The Duck - historia o Kaczorze Howardzie, który trafia do Stanów Zjednoczonych, będących dla niego zupełnie obcym światem. Ma nadzieję wrócić do domu z pomocą przyjaciółki Beverly, zanim zły doktor Bong sprawi, że Kaczor Howard będzie mógł trafić do menu. Scenarzystą jest Kevin Smith oraz Dave Willis. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's The Offenders - odcinek specjalny łączący wszystkich bohaterów wyżej wymienionych seriali, którzy rozpoczną współpracę i spróbują ocalić świat. Producentem wykonawczym będzie Jeph Loeb.

Ostatnia z produkcji przywołuje na myśl koncept z serialem The Defenders na platformie Netflix. Nowe projekty Hulu zapowiadają zatem, że treści Marvela dostępne będą nie tylko na powstającej platformie Disney+. Co myślicie o nowych serialach? Dajcie znać w komentarzach.

Poniżej możecie zobaczyć grafiki i kadry komiksowe z bohaterami nowych seriali. Na końcu także oficjalne zdjęcie z nowych produkcji:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV