Kaczor Howard i inni – będą seriale! Marvel i Hulu łączą siły

Hulu i Marvel Television ogłosili powstanie czterech nowych seriali animowanych dla starszych widzów.

Hulu i Marvel Television ogłosili powstanie czterech nowych seriali animowanych dla starszych widzów.

Wśród nowych seriali animowanych znajdą się cztery nowe tytuły. Są to: Marvel’s M.O.D.O.K, Marvel’s Hit-Monkey, Marvel’s Tigra & Dazzler Show oraz Marvel’s Howard The Duck. Po zakończeniu wszystkich z wymienionych seriali, powstanie specjalna odcinek zatytułowany Marvel’s The Offenders.

Nowe seriale są efektem umowy zawartej pomiędzy platformą Hulu, a Marvel Television. Wygląda zatem na to, że pomimo zakończenia przygody seriali Marvela w serwisie Netflix, umowa z Hulu nabrała rozpędu i powstaną nowe seriale animowane. Przypomnijmy, że kontrakt został zawarty w 2013 roku. Oto opisy nowych seriali animowanych dla dorosłych:

  • Marvel's M.O.D.O.K. - serial skupi się na postaci ikonicznego antagonisty z głową ogromnych rozmiarów. Tytułowy bohater starał się będzie zapanować nad swoją złowieszczą organizacją. Scenarzystami serialu są Jordan Blum i Patton Oswalt. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's Hit-Monkey - serial opowie historię wytrenowanej w sztukach walk małpy, która mieszka w podziemiach Tokio. Będzie to pełna akcji i brutalnych starć animacja o zemście. Scenarzystami są Josh Gordon i Will Speck. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's Tigra & Dazzler Show - akcja serialu osadzona zostanie w Los Angeles i opowie historię dwóch tytułowych bohaterek, które są przyjaciółkami. Za scenariusz odpowiadają Erica Rivinoja i Chelsea Handler. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel’s Howard The Duck - historia o Kaczorze Howardzie, który trafia do Stanów Zjednoczonych, będących dla niego zupełnie obcym światem. Ma nadzieję wrócić do domu z pomocą przyjaciółki Beverly, zanim zły doktor Bong sprawi, że Kaczor Howard będzie mógł trafić do menu. Scenarzystą jest Kevin Smith oraz Dave Willis. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.
  • Marvel's The Offenders - odcinek specjalny łączący wszystkich bohaterów wyżej wymienionych seriali, którzy rozpoczną współpracę i spróbują ocalić świat. Producentem wykonawczym będzie Jeph Loeb.

Ostatnia z produkcji przywołuje na myśl koncept z serialem The Defenders na platformie Netflix. Nowe projekty Hulu zapowiadają zatem, że treści Marvela dostępne będą nie tylko na powstającej platformie Disney+. Co myślicie o nowych serialach? Dajcie znać w komentarzach.

Poniżej możecie zobaczyć grafiki i kadry komiksowe z bohaterami nowych seriali. Na końcu także oficjalne zdjęcie z nowych produkcji:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV