Miasteczko Wayward Pines: premiera 2. sezonu na kanale FOX

Miasteczko Wayward Pines, długo oczekiwany thriller psychologiczny w reżyserii M. Nighta Shyamalana powraca na FOX z nowymi odcinkami. 2. sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zadebiutuje w sierpniu.

Miasteczko Wayward Pines, długo oczekiwany thriller psychologiczny w reżyserii M. Nighta Shyamalana powraca na FOX z nowymi odcinkami. 2. sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zadebiutuje w sierpniu.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Akcja 2. sezonu serialu Miasteczko Wayward Pines rozpoczyna się, gdy Doktor Theo Yedlin (Patric) – nowy mieszkaniec Wayward Pines – budzi się z letargu i trafia na czas wzmożonego buntu mieszkańców. Stara się zrozumieć, czym jest Wayward Pines i jak ma pomóc przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej.

Nowe odcinki rozpoczynają się chwilę po serii szokujących wydarzeń z sezonu pierwszego, kiedy to mieszkańcy Wayward Pines walczyli przeciwko rządom „żelaznej ręki” wprowadzonym przez Pierwszą Generację.

W 2. sezonie serialu Miasteczko Wayward Pines na ekranach zobaczymy takie gwiazdy jak: Jason Patric (W matni, Na tropie zła), dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou (Krwawy diament, Nasza Ameryka) oraz nominowaną do nagrody Emmy i Złotych Globów – Hope Davis (American Crime, Newsroom).

W nowym sezonie zobaczymy również postaci znane z 1. odsłony serialu – Terrence’a Howarda (szeryf Arnold Pope), Carlę Gugino (Kate Hewson), Toby’ego Jonesa (dr Jenkins/David Pilcher), Melissę Leo (pielęgniarka Pam), Tima Griffina (Adam Hassler), Shannyn Sossamon (Theresa Burke), czy Charliego Tahana (Ben Burke).

Premiera Miasteczka Wayward Pines na FOX w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00.

Źródło: informacja prasowa / FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV